|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Joanna Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron
(linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1)
ca 1870-1945
■
& Aleksander Rudzki h. Wąż
1870-1906
dzieci
|
Józef Rudzki h. Wąż ca 1887-1908|
Jadwiga Rudzka h. Wąż 1898-1991|
Kazimierz Rudzki h. Wąż 1900-1952 |
-
Aleksander
(linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1)
?1870-
-
**Jadwiga Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron**
-
Antonina Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron
(linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1)
?1870-
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Józef Korwin-Gosiewski z Gosi h. Ślepowron ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Franciszka Wolmer h. Korwin
-
Józefa Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1)
ca 1825-1902
□
& N. Sobolewski
?1820-
-
Helena Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron
(linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1)
?1830-
□
& N. Sylwestrowicz
?1820-
-
Antoni Korwin-Gosiewski z Gosi h. Ślepowron
okręg augustowski Tow. Rolniczego
(1861)
,
(linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1)
?1840-1897
■
& Ludwika Abłamowicz
?1840- dzieci
|
Joanna Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron ca 1870-1945|
Aleksander Korwin-Gosiewski z Gosi h. Ślepowron ?1870-|
Jadwiga Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron ?1870-|
Antonina Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron ?1870- |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- RUDZKI Aleksander (1838-1901) profesor urządzania lasów 4°
- CHLEWIŃSKI Michał (ok. 1793-1831) ziemianin, dobroczyńca szkół 7°
- KOMAR Tadeusz (1836-1871) powstaniec, emigrant, poeta 7°
- PAWŁOWICZ Bolesław Jerzy (1917-1944) działacz społeczny i polityczny, dziennikarz 7°
- POKUBIATTO Ignacy (1736-1811) pijar, literat, radca poselstwa polskiego 7°
- GIEYSZTOR Maria Katarzyna (1869-1948) nauczycielka 8°
- NIEDZIAŁKOWSKI Mieczysław (1893-1940) teoretyk PPS, poseł 8°
- CHLEWIŃSKI Antoni (2 poł. XVIII w.) generał-lejtnant 9°
- NIEDZIAŁKOWSKI Karol Antoni (1846-1911) biskup łucko-żytomierski 9°
- GIEYSZTOROWA Maria (zm. 1937) działaczka oświatowa 9°
- OSKIERKA Bolesław (1822-1896) działacz powstańczy, zesłaniec 10°
- JELEŃSKI Jan (zm. 1807) starosta sądowy mozyrski 10°
- PRZECISZEWSKI Adolf (1803-1869) działacz społeczny i gospodarczy 10°
- CHLEWIŃSKI Władysław (1826-1907) ziemianin, powstaniec 1863 10°
- BIAŁŁOZOR Montwid Józef (ur. 1769) targowiczanin, poseł, sędzia 10°
- ROMER Edward Jan (1806-1878) ziemianin, działacz społeczny, literat, malarz amator 11°
- PROKOPOWICZ Wincenty (1825-1894) prawnik, członek Senatu, redaktor 11°
- KOREWA Klet (1837-1863) dowódca powstańczy z 1863 11°
- JELEŃSKI Rafał Józef (przed 1712-1780) kasztelan nowogrodzki 11°
- JANCZEWSKI Edward Franciszek (1846-1918) profesor fizjologii roślin 11°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi