Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani uczeni nauk społecznych
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Abraham Władysław (1860-1941)
  2. Adamczewski Stanisław (1883-1952)
  3. Adamus Jan (1896-1962)
  4. Ajdukiewicz Kazimierz (1890-1963)
  5. Antoniewicz Włodzimierz (1893-1973)
  6. Appel Karol (1857-1930)
  7. Arnold Stanisław (1895-1973) (Pot. S.W.)
  8. Askenazy Szymon (1865-1935)
  9. Badecki Karol (1886-1953)
  10. Baley Stefan (1885-1952)
  11. Balzer Oswald (1858-1933)
  12. Baranowski Ignacy (1879-1917)
  13. Baruch Maksymilian (1861-1933)
  14. Batawia Stanisław (1898-1980)
  15. Batowski Zygmunt (1876-1944)
  16. Baudouin de Courtenay Jan (1845-1929) (Pot. S.W.)
  17. Benni Tytus (1877-1935)
  18. Berezowski Cezary (1898-1970)
  19. Berger Jan (1889-1957)
  20. Bernacki Ludwik (1882-1939)
  21. Białecki Antoni (1836-1912)
  22. Białkowski Leon (1885-1952)
  23. Bielak Franciszek (1892-1973)
  24. Bielowski August (1806-1876)
  25. Bieńkowski Piotr (1865-1925) (Pot. S.W.)
  26. Bilczewski Józef (1860-1923)
  27. Biliński Leon (1846-1923)
  28. Birkenmajer Aleksander (1890-1967)
  29. Birkenmajer Ludwik (1855-1929)
  30. Błachowski Stefan (1889-1962)
  31. Bobrzyński Michał (1849-1935) (Pot. S.W.)
  32. Bochnak Adam (1899-1974)
  33. Bodniak Stanisław (1897-1952)
  34. Bogusławski Edward (1848-1917)
  35. Bojarski Aleksander (1834-1884)
  36. Bołoz-Antoniewicz Jan (1858-1922)
  37. Borowy Wacław (1890-1950)
  38. Bronarski Ludwik (1890-1975)
  39. Bruchnalski Wilhelm (1859-1938)
  40. Brzeski Tadeusz (1884-1958)
  41. Bujak Franciszek (1875-1953)
  42. Burzyński Piotr (1819-1879)
  43. Bystroń Jan (1860-1902)
  44. Bystroń Jan (1892-1964)
  45. Celichowski Zygmunt (1845-1923)
  46. Chałasiński Józef (1904-1979)
  47. Chlamtacz Marceli (1865-1947)
  48. Chlebowski Bronisław (1846-1918) (Pot. S.W.)
  49. Chłędowski Kazimierz (1843-1920)
  50. Chmiel Adam (1865-1934)
  51. Chmielowski Piotr (1848-1904) (Pot. S.W.)
  52. Chodynicki Kazimierz (1890-1942)
  53. Chodyński Stanisław (1836-1919)
  54. Chojnacki Piotr (1897-1969)
  55. Chotkowski Władysław (1843-1926)
  56. Chrzanowski Ignacy (1866-1940) (Pot. S.W.)
  57. Chybiński Adolf (1880-1952)
  58. Cieszkowski August (1814-1895) (Pot. S.W.)
  59. Ciszewski Stanisław (1865-1930)
  60. Creizenach Wilhelm (1851-1919)
  61. Cybichowski Zygmunt (1879-1946)
  62. Czachowski Kazimierz (1890-1948)
  63. Czapliński Władysław (1905-1981) (Pot. S.W.)
  64. Czarnowski Stefan (1879-1937) (Pot. S.W.)
  65. Czerkawski Włodzimierz (1866-1913)
  66. Czermak Wiktor (1863-1913)
  67. Czubek Jan (1849-1932)
  68. Ćwikliński Ludwik (1853-1942)
  69. Danielewicz Adam (1846-1935)
  70. Danysz Antoni (1853-1925)
  71. Dąbkowski Przemysław (1877-1950)
  72. Dąbrowska Maria (1889-1965)
  73. Dąbrowski Jan (1890-1965)
  74. Dembiński Bronisław (1858-1939) (Pot. S.W.)
  75. Demetrykiewicz Włodzimierz (1859-1937)
  76. Dettloff Szczęsny (1878-1961)
  77. Dobrzycki Stanisław (1875-1931)
  78. Domaszewski Jan (1848-1915)
  79. Doroszewski Witold (1899-1976)
  80. Drogoszewski Aureli (1863-1943)
  81. Dunajewski Julian (1821-1907) (Pot. S.W.)
  82. Dunin Katol (1850-1917)
  83. Dyboski Roman (1883-1945)
  84. Dydyński Teodor (1836-1921)
  85. Dzieduszycki Maurycy (1813-1877) (Pot. S.W.)
  86. Dzieduszycki Wojciech (1848-1909) (Pot. S.W.)
  87. Ehrenkreutz Stefan (1880-1945)
  88. Ehrlich Ludwik (1889-1968)
  89. Elzenberg Henryk (1887-1967)
  90. Erzepki Bolesław (1852-1932)
  91. Estreicher Karol (1827-1908)
  92. Estreicher Stanisław (1869-1939) (Pot. S.W.)
  93. Faleński Felicjan (1824-1910) (Pot. S.W.)
  94. Feldman Józef (1899-1946)
  95. Fiedler Franciszek (1880-1956)
  96. Fierich Franciszek (1860-1928)
  97. Fijałek Jan (1864-1936)
  98. Finkel Ludwik (1858-1930)
  99. Folkierski Władysław (1890-1961)
  100. Fredro Aleksander (1793-1876) (Pot. S.W.)
  101. Friedberg Marian (1902-1969)
  102. Galle Henryk (1872-1948)
  103. Gansiniec Ryszard (1888-1958)
  104. Gawroński Andrzej (1885-1927)
  105. Gąsiorowska Natalia (1881-1964)
  106. Gąsiorowski Stanisław (1897-1962)
  107. Geblewicz Eugeniusz (1904-1974)
  108. Gembarzewski Bronisław (1872-1941)
  109. Glemma Tomasz (1895-1958)
  110. Gloger Zygmunt (1845-1910) (Pot. S.W.)
  111. Godlewski Michał (1872-1956) (Pot. S.W.)
  112. Gostomski Walery (1854-1915) (Pot. S.W.)
  113. Grabowski Edward (1849-1912)
  114. Grabowski Tadeusz (1871-1960)
  115. Grabowski Tadeusz (1881-1975)
  116. Grabski Stanisław (1871-1949)
  117. Grodecki Roman (1889-1964)
  118. Grzebieniowski Tadeusz (1894-1973)
  119. Grzybowski Konstanty (1901-1970)
  120. Gubrynowicz Bronisław (1870-1933)
  121. Gwiazdomorski Jan (1899-1977) (Pot. S.W.)
  122. Hadaczek Karol (1873-1914)
  123. Hahn Wiktor (1871-1959)
  124. Halecki Oskar (1891-1973)
  125. Hammer Seweryn (1883-1955)
  126. Handelsman Marceli (1882-1945)
  127. Hartleb Jan (1886-1951)
  128. Heinrich Władysław (1869-1957)
  129. Hejnosz Wojciech (1895-1976)
  130. Herbst Stanisław (1907-1973)
  131. Heyzmann Udalryk (1835-1918)
  132. Hirschberg Aleksander (1847-1907)
  133. Holewiński Władysław (1834-1919) (Pot. S.W.)
  134. Ingarden Roman (1893-1970)
  135. Jabłonowski Aleksander (1829-1913)
  136. Jabłonowski Władysław (1865-1956) (Pot. S.W.)
  137. Jabłoński Witold (1901-1957) (Pot. S.W.)
  138. Jachimecki Jan (1882-1953)
  139. Janów Jan (1888-1952)
  140. Jaroszyński Maurycy (1890-1974)
  141. Jasinowski Bogumił (1883-1969)
  142. Jaworski Władysław (1865-1930)
  143. Kaczmarczyk Kazimierz (1878-1966)
  144. Kalecki Michał (1899-1970)
  145. Kalina Antoni (1846-1906) (Pot. S.W.)
  146. Kalinka Walerian (1826-1886)
  147. Kallenbach Józef (1861-1929)
  148. Kamieniecki Witold (1883-1964) (Pot. S.W.)
  149. Karłowicz Jan (1836-1903)
  150. Kasparek Franciszek (1844-1903)
  151. Kaszewski Kazimierz (1825-1910)
  152. Kawczyński Maksymilian (1842-1906)
  153. Kętrzyński Wojciech (1838-1918)
  154. Klaczko Julian (1825-1906)
  155. Klawek Aleksy (1890-1969)
  156. Kleczkowski Adam (1883-1949)
  157. Kleczyński Józef (1841-1900)
  158. Kleiner Juliusz (1886-1957)
  159. Klemensiewicz Zenon (1891-1969)
  160. Klinger Witold (1875-1962) (Pot. S.W.)
  161. Kochanowski Jan (1869-1949) (Pot. S.W.)
  162. Kolankowski Ludwik (1882-1956)
  163. Komarnicki Wacław (1891-1954)
  164. Komornicki Stefan (1887-1942) (Pot. S.W.)
  165. Koneczna Halina (1899-1961)
  166. Konic Henryk (1860-1934)
  167. Konopczyński Władysław (1880-1952)
  168. Kopera Feliks (1871-1952)
  169. Korbut Gabriel (1862-1936)
  170. Korzeniowski Józef (1863-1921)
  171. Korzon Tadeusz (1839-1918)
  172. Koschembahr-Łyskowski Ignacy (1864-1945)
  173. Kosiński Kazimierz (1886-1970)
  174. Kostanecki Antoni (1866-1941)
  175. Kostrzewski Józef (1885-1969)
  176. Kot Stanisław (1885-1975)
  177. Kotarbiński Tadeusz (1886-1981) (Pot. S.W.)
  178. Kotwicz Władysław (1872-1944)
  179. Kowalski Jerzy (1893-1948)
  180. Kowalski Tadeusz (1889-1948)
  181. Kozierowski Stanisław (1874-1949)
  182. Kozłowski Leon (1892-1944)
  183. Kozubski Włodzimierz (1880-1951)
  184. Koźmian Stanisław (1811-1885)
  185. Krasiński Adam (1810-1891)
  186. Krasiński Adam (1870-1909) (Pot. S.W.)
  187. Krasiński Edward (1870-1940) (Pot. S.W.)
  188. Kraushar Aleksander (1843-1931)
  189. Kremer Józef (1806-1875)
  190. Kridl Manfred (1882-1957)
  191. Krokiewicz Adam (1890-1977)
  192. Kruczkiewicz Bronisław (1849-1918) (Pot. S.W.)
  193. Kryński Adam (1844-1932)
  194. Kryński Mirosław (1886-1917)
  195. Krzeczkowski Konstanty (1879-1939)
  196. Krzemiński Stanisław (1839-1912)
  197. Krzymuski Edmund (1851-1928)
  198. Krzywicki Ludwik (1859-1941)
  199. Krzyżanowski Adam (1873-1963)
  200. Krzyżanowski Julian (1892-1976)
  201. Krzyżanowski Stanisław (1865-1917)
  202. Kubala Ludwik (1838-1918)
  203. Kucharski Eugeniusz (1880-1952)
  204. Kucharzewski Feliks (1849-1935) (Pot. S.W.)
  205. Kucharzewski Jan (1876-1952)
  206. Kukiel Marian (1885-1973)
  207. Kumaniecki Kazimierz (1905-1977)
  208. Kuntze Edward (1880-1950)
  209. Kuryłowicz Jerzy (1895-1978)
  210. Kutrzeba Stanisław (1876-1946)
  211. Kwiatkowski Eugeniusz (1888-1974) (Pot. S.W.)
  212. Lanckoroński Karol (1848-1933) (Pot. S.W.)
  213. Lange Oskar (1904-1965)
  214. Lednicki Wacław (1891-1967) (Pot. S.W.)
  215. Lehr-Spławiński Tadeusz (1891-1965) (Pot. S.W.)
  216. Lepszy Kazimierz (1904-1964)
  217. Lepszy Leonard (1856-1938)
  218. Leśniewski Czesław (1888-1947)
  219. Lewak Adam (1891-1963)
  220. Lewicki Anatol (1841-1899)
  221. Lewicki Marian (1908-1955)
  222. Likowski Edward (1836-1915)
  223. Lisicki Henryk (1839-1899)
  224. Liske Ksawery (1839-1891)
  225. Lisowski Zygmunt (1880-1955)
  226. Longchamps de Bérier Roman (1883-1941)
  227. Loret Maciej (1880-1949)
  228. Lubomirski Jan (1826-1908) (Pot. S.W.)
  229. Lubowicki Jerzy (1898-1964)
  230. Lutosławski Wincenty (1863-1954)
  231. Lutostański Karol (1880-1939)
  232. Łaguna Stosław (1833-1900)
  233. Łempicki Stanisław (1886-1947)
  234. Łempicki Zygmunt (1886-1943)
  235. Łepkowski Józef (1826-1894) (Pot. S.W.)
  236. Łodyński Marian (1884-1972) (Pot. S.W.)
  237. Łopaciński Hieronim (1860-1906)
  238. Łoś Jan (1860-1928)
  239. Łotocki Aleksander (1870-1939)
  240. Łoziński Bronisław (1848-1911)
  241. Łoziński Władysław (1843-1913)
  242. Łukasiewicz Jan (1878-1956)
  243. Łuszczkiewicz Władysław (1828-1900)
  244. Majewski Erazm (1858-1922)
  245. Majewski Kazimierz (1903-1981)
  246. Makarewicz Juliusz (1872-1955)
  247. Makowiecki Tadeusz (1900-1952)
  248. Maleczyński Karol (1897-1968)
  249. Malinowski Bronisław (1884-1942)
  250. Malinowski Franciszek (1808-1881)
  251. Malinowski Lucjan (1839-1898)
  252. Małecki Antoni (1821-1913) (Pot. S.W.)
  253. Małecki Mieczysław (1903-1946)
  254. Mann Maurycy (1880-1932)
  255. Manteuffel Jerzy (1900-1954)
  256. Manteuffel Tadeusz (1902-1970)
  257. Mańkowski Alfons (1870-1941)
  258. Mańkowski Tadeusz (1878-1956) (Pot. S.W.)
  259. Matuszewski Ignacy (1858-1919)
  260. Maykowska Maria (1892-1967)
  261. Mecherzyński Karol (1800-1881)
  262. Méyet Leopold (1850-1912)
  263. Michalski Jan (1876-1950)
  264. Michalski Konstanty (1879-1947)
  265. Michałowski Kazimierz (1901-1981)
  266. Miklaszewski Walenty (1839-1924)
  267. Mikucki Sylwiusz (1898-1983)
  268. Mikulski Tadeusz (1909-1958)
  269. Milewski Józef (1859-1916) (Pot. S.W.)
  270. Milewski Tadeusz (1906-1966) (Pot. S.W.)
  271. Miodoński Adam (1861-1913)
  272. Młynarski Feliks (1884-1972)
  273. Modzelewski Zygmunt (1900-1954)
  274. Mogilnicki Aleksander (1875-1956)
  275. Moldenhawer Aleksander (1840-1909) (Pot. S.W.)
  276. Molé Wojsław (1886-1973)
  277. Morawski Józef (1888-1939) (Pot. S.W.)
  278. Morawski Kazimierz (1852-1925) (Pot. S.W.)
  279. Moszyński Kazimierz (1887-1959)
  280. Mościcki Henryk (1881-1952)
  281. Muczkowski Józef (1860-1943)
  282. Mycielski Jerzy (1856-1928) (Pot. S.W.)
  283. Nawroczyński Bogdan (1882-1974)
  284. Nitsch Kazimierz (1874-1958) (Pot. S.W.)
  285. Ochenkowski Władysław (1840-1908)
  286. Ochimowski Feliks (1848-1932)
  287. Ogonowski Emilian (1833-1894)
  288. Ossowska Maria (1896-1974)
  289. Ossowski Stanisław (1897-1963)
  290. Otrębski Jan (1889-1971)
  291. Pagaczewski Julian (1874-1940)
  292. Papée Fryderyk (1856-1940) (Pot. S.W.)
  293. Parandowski Jan (1895-1978)
  294. Parczewski Alfons (1849-1933) (Pot. S.W.)
  295. Paszkiewicz Henryk (1897-1979)
  296. Pawiński Adolf (1840-1896)
  297. Pawlicki Stefan (1839-1916)
  298. Pawlikowski Jan Gwalbert (1860-1939) (Pot. S.W.)
  299. Pawłowski Bronisław (1883-1962)
  300. Pawłowski Franciszek (1807-1876)
  301. Petrażycki Leon (1867-1931)
  302. Piekarski Kazimierz (1893-1944) (Pot. S.W.)
  303. Piekosiński Franciszek (1844-1906)
  304. Pietruszewicz Antoni (1821-1913)
  305. Piętak Leonard (1841-1909)
  306. Pigoń Stanisław (1885-1968)
  307. Pilat Roman (1846-1906)
  308. Pilat Tadeusz (1844-1923)
  309. Piniński Leon (1857-1938) (Pot. S.W.)
  310. Piotrowicz Ludwik (1886-1957)
  311. Piwarski Kazimierz (1903-1968)
  312. Plenkiewicz Roman (1833-1910)
  313. Płoszewski Leon (1890-1970)
  314. Pociecha Władysław (1893-1958)
  315. Podlacha Władysław (1875-1951)
  316. Polkowski Ignacy (1833-1888)
  317. Pollak Roman (1886-1972)
  318. Poniatowski Stanisław (1884-1945)
  319. Porębowicz Edward (1862-1937)
  320. Porzeziński Wiktor (1870-1929)
  321. Potkański Karol (1861-1907)
  322. Potocki Józef (1862-1922) (Pot. S.W.)
  323. Prochaska Antoni (1852-1930)
  324. Pruszkowski Józef (1837-1925)
  325. Przychocki Gustaw (1884-1947)
  326. Ptaszycki Stanisław (1853-1933)
  327. Ptaśnik Jan (1876-1930)
  328. Pułaski Franciszek (1875-1956) (Pot. S.W.)
  329. Radzimiński-Luba Zygmunt (1843-1929) (Pot. S.W.)
  330. Radziszewski Henryk (1873-1923)
  331. Rafacz Józef (1890-1944)
  332. Rauszer Zdzisław (1877-1952)
  333. Rembowski Aleksander (1847-1906)
  334. Rittner Edward (1845-1899)
  335. Rowiński Michał (1860-1925)
  336. Rozmaryn Stefan (1908-1969)
  337. Rozwadowski Jan (1867-1935)
  338. Rubczyński Witold (1864-1938)
  339. Rudnicki Mikołaj (1881-1978)
  340. Rulikowski Mieczysław (1881-1951) (Pot. S.W.)
  341. Rundstein Szymon (1876-1942)
  342. Rutkowski Jan (1886-1949)
  343. Rybarski Roman (1887-1942)
  344. Rzeuska Maria (1908-1982)
  345. Sajdak Jan (1882-1967)
  346. Samolewicz Zygmunt (1842-1898)
  347. Sawicka Stanisława (1895-1982)
  348. Sawicki Jakub (1899-1979)
  349. Sawicki Ludwik (1893-1972)
  350. Schayer Stanisław (1899-1941)
  351. Schneider Stanisław (1858-1917)
  352. Schorr Mojżesz (1874-1942)
  353. Semkowicz Aleksander (1850-1923)
  354. Semkowicz Władysław (1878-1949)
  355. Seweryn Tadeusz (1894-1975)
  356. Siemieński Józef (1882-1941) (Pot. S.W.)
  357. Siemieński Lucjan Hipolit (1807-1877) (Pot. S.W.)
  358. Sienkiewicz Henryk (1846-1916) (Pot. S.W.)
  359. Sinko Tadeusz (1877-1966) (Pot. S.W.)
  360. Skałkowski Adam (1877-1951) (Pot. S.W.)
  361. Słoński Stanisław (1879-1959)
  362. Smal-Stocki Roman (1893-1969)
  363. Smoleński Władysław (1851-1926)
  364. Smolikowski Seweryn (1850-1920)
  365. Smolka Stanisław (1854-1924)
  366. Sobieski Wacław (1872-1935)
  367. Sokołowski Marian (1839-1911)
  368. Spasowicz Włodzimierz (1829-1906)
  369. Stadnicki Kazimierz (1808-1886)
  370. Staff Leopold (1878-1957)
  371. Starzyński Juliusz (1906-1974)
  372. Starzyński Stanisław (1853-1935)
  373. Stebelski Adam (1894-1969)
  374. Sternbach Leon (1864-1940)
  375. Stieber Zdzisław (1903-1980)
  376. Strasburger Edward (1882-1923) (Pot. S.W.)
  377. Stronczyński Kazimierz (1809-1896)
  378. Struve Henryk (1840-1912)
  379. Styger Paweł (1887-1939)
  380. Suligowski Adolf (1849-1932)
  381. Supiński Józef (1804-1893)
  382. Szaraniewicz Izydor (1829-1901)
  383. Szczepański Władysław (1877-1927)
  384. Szeruda Jan (1889-1962)
  385. Szlagowski Antoni (1864-1956)
  386. Szmydtowa Zofia (1893-1977)
  387. Szober Stanisław (1879-1938)
  388. Szujski Józef (1835-1883)
  389. Szulc Stefan (1881-1956)
  390. Szuman Stefan (1889-1972)
  391. Szweykowski Zygmunt (1894-1978)
  392. Szyjkowski Marian (1883-1952) (Pot. S.W.)
  393. Śliwiński Stanisław (1887-1959)
  394. Śmieszek Antoni (1881-1943)
  395. Święcicki Julian (1848-1932)
  396. Tarnowski Stanisław (1837-1917) (Pot. S.W.)
  397. Tarski Alfred (1901-1983)
  398. Taszycki Witold (1898-1979)
  399. Tatarkiewicz Władysław (1886-1980) (Pot. S.W.)
  400. Taubenschlag Rafał (1881-1958)
  401. Taylor Edward (1884-1964) (Pot. S.W.)
  402. Till Ernest (1846-1926)
  403. Tokarz Wacław (1873-1937)
  404. Tomkiewicz Władysław (1899-1982)
  405. Tomkowicz Stanisław (1850-1933) (Pot. S.W.)
  406. Tretiak Andrzej (1886-1944)
  407. Tretiak Józef (1841-1923)
  408. Turyn Aleksander (1900-1981)
  409. Twardowski Kazimierz (1866-1938)
  410. Tymieniecki Kazimierz (1887-1968)
  411. Ujejski Józef (1883-1937)
  412. Ulanowski Bolesław (1860-1919)
  413. Vetulani Adam (1901-1976)
  414. Wachowski Kazimierz (1873-1941)
  415. Walewski Antoni (1805-1876)
  416. Walicki Michał (1904-1966)
  417. Wasilkowski Jan (1898-1877)
  418. Waśkowski Eugeniusz (1866-1942)
  419. Węclewski Zygmunt (1824-1887) (Pot. S.W.)
  420. Wędkiewicz Stanisław (1888-1963)
  421. Widajewicz Józef (1889-1954)
  422. Wierczyński-Vrtel Stefan (1886-1963)
  423. Wierzbowski Teodor (1853-1923)
  424. Willman-Grabowska Helena (1870-1957)
  425. Windakiewicz Stanisław (1863-1943)
  426. Winiarski Bohdan (1884-1969)
  427. Wisłocki Władysław (1841-1900)
  428. Witkowski Józef (1866-1950)
  429. Witwicki Władysław (1878-1948)
  430. Wojciechowski Konstanty (1872-1924)
  431. Wojciechowski Tadeusz (1838-1919)
  432. Wojciechowski Zygmunt (1900-1955)
  433. Woliński Janusz (1894-1970)
  434. Wójcicki Kazimierz (1876-1938) (Pot. S.W.)
  435. Wróblewski Stanisław (1868-1938)
  436. Wyka Kazimierz (1910-1975)
  437. Zabrocki Ludwik (1907-1977)
  438. Zajączkowski Ananiasz (1903-1970)
  439. Zakrzewski Stanisław (1873-1936)
  440. Zakrzewski Wincenty (1844-1918) (Pot. S.W.)
  441. Zaleski Stefan (1888-1959)
  442. Załęski Witold (1836-1908)
  443. Zawodziński Karol (1890-1949)
  444. Zdziechowski Marian (1861-1938)
  445. Zieleńczyk Adam (1880-1943)
  446. Zieliński Tadeusz (1859-1944)
  447. Zielonacki Józafat (1818-1884)
  448. Znamierowski Czesław (1888-1967)
  449. Znaniecki Florian (1882-1958)
  450. Zoll Fryderyk (1834-1917)
  451. Zoll Fryderyk (1865-1948)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 25.10.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie