Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani uczeni nauk medycznych
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Bagiński Stefan (1892-1969)
  2. Baranowski Ignacy (1833-1919)
  3. Beck Adolf (1863-1942)
  4. Bernhardt Robert (1874-1950)
  5. Biegański Władysław (1857-1917)
  6. Bieliński Józef (1848-1926)
  7. Biernacki Andrzej (1903-1963) (Pot. S.W.)
  8. Biesiadecki Alfred (1839-1889)
  9. Bilkiewicz Tadeusz (1901-1980)
  10. Brokman Henryk (1886-1976)
  11. Browicz Tadeusz (1847-1928)
  12. Brudziński Józef (1874-1917)
  13. Butkiewicz Tadeusz (1881-1972)
  14. Bylicki Władysław (1846-1931)
  15. Chłapowski Franciszek (1846-1923) (Pot. S.W.)
  16. Chodźko Witold (1875-1954)
  17. Choróbski Jerzy (1902-1986)
  18. Ciechanowski Stanisław (1869-1945)
  19. Cybulski Napoleon (1854-1919)
  20. Czarnecki Edward (1892-1970)
  21. Czarnocki Wilhelm (1886-1963)
  22. Czubalski Franciszek (1884-1965)
  23. Czyżewicz Adam (1877-1962)
  24. Dębiński Bolesław (1868-1921)
  25. Dietl Józef (1804-1878)
  26. Dmochowski Zdzisław (1864-1924) (Pot. S.W.)
  27. Dobrzański Antoni (1893-1953)
  28. Dobrzycki Henryk (1841-1914)
  29. Dunin Teodor (1854-1909)
  30. Dzierzgowski Szymon (1866-1928)
  31. Eisenberg Filip (1876-1942)
  32. Erlich Marta (1878-1963)
  33. Flatau Edward (1868-1932)
  34. Fleck Ludwik (1896-1961)
  35. Franke Marian (1877-1944)
  36. Gatty-Kostyál Marek (1886-1965)
  37. Gądzikiewicz Witold (1879-1962)
  38. Gerner Klemens (1892-1952)
  39. Giedroyć Dowmont (1860-1944)
  40. Gieszczykiewicz Marian (1889-1942)
  41. Gluziński Władysław (1856-1935) (Pot. S.W.)
  42. Goldflam Samuel (1852-1932)
  43. Groër Franciszek (1887-1965)
  44. Gromadzki Henryk (1886-1952)
  45. Gruca Adam (1893-1983)
  46. Grzywo-Dąbrowski Wiktor (1885-1968)
  47. Heryng Teodor (1847-1925)
  48. Hiller Stanisław (1891-1965)
  49. Hirszfeld Ludwik (1884-1954)
  50. Hornowski Józef Stanisław (1874-1923) (Pot. S.W.)
  51. Hoyer Henryk Fryderyk (1834-1907)
  52. Hurynowicz Janina (1894-1967)
  53. Jakowski Stefan (1857-1921) (Pot. S.W.)
  54. Janowski Władysław (1866-1928)
  55. Januszkiewicz Aleksander (1872-1955)
  56. Jasiński Władysław (1916-1989)
  57. Jonscher Karol (1889-1955)
  58. Jurasz Antoni (1882-1961)
  59. Kacprzak Marcin (1888-1968)
  60. Kadyi Henryk (1851-1912)
  61. Kamocki Walenty (1858-1923) (Pot. S.W.)
  62. Kapuściński Witold (1882-1951)
  63. Karaffa-Korbutt Kazimierz (1878-1935)
  64. Karwacki Leon (1871-1942)
  65. Klecki Karol (1866-1931)
  66. Klisiecki Andrzej (1895-1975)
  67. Konopka Stanisław (1896-1982)
  68. Konorski Jerzy (1903-1973)
  69. Kosiński Julian (1833-1914) (Pot. S.W.)
  70. Koskowski Włodzimierz (1893-1965)
  71. Kossakowski Jan (1900-1979) (Pot. S.W.)
  72. Kostanecki Kazimierz (1863-1940)
  73. Kostrzewski Józef (1883-1959)
  74. Kowarzyk Hugon (1906-1985)
  75. Koźniewski Tadeusz (1880-1921)
  76. Krwawicz Tadeusz (1910-1988)
  77. Kryński Leon (1866-1937)
  78. Krzyształowicz Franciszek (1868-1931)
  79. Kwaśnicki August (1839-1931)
  80. Landau Anastazy (1876-1957)
  81. Laskowski Józef (1900-1970)
  82. Lauber Jan (1876-1952)
  83. Legeżyński Stanisław (1895-1970)
  84. Lenartowicz Jan (1877-1959)
  85. Lewkowicz Ksawery (1869-1958)
  86. Loth Edward (1884-1944)
  87. Lubieniecki Henryk (1877-1947)
  88. Łukaszczyk Franciszek (1897-1956)
  89. Markowski Józef (1874-1947)
  90. Mayer Karol (1882-1946)
  91. Maziarski Stanisław (1873-1956)
  92. Mazurkiewicz Jan (1871-1947)
  93. Melanowski Władysław (1888-1974)
  94. Michałowicz Mieczysław (1874-1965)
  95. Michejda Kornel (1887-1960)
  96. Mikulaszek Edmund (1895-1978)
  97. Miodoński Jan (1902-1963)
  98. Missiuro Włodzimierz (1892-1967)
  99. Modrakowski Jerzy (1875-1945)
  100. Moraczewski Wacław (1867-1950)
  101. Neugebauer Franciszek (1856-1914)
  102. Nikonorow Maksyn (1913-1985)
  103. Nitsch Roman (1873-1943)
  104. Noiszewski Kazimierz (1859-1930)
  105. Nowakowski Bruno (1890-1966)
  106. Nowicki Witold (1878-1941)
  107. Nusbaum Henryk (1849-1937)
  108. Olbrycht Jan (1886-1968)
  109. Opalski Adam (1897-1963)
  110. Opoczyński Kazimierz (1877-1963)
  111. Orłowski Stanisław (1868-1923)
  112. Orłowski Witold (1874-1966)
  113. Orłowski Zenon (1871-1948)
  114. Orzechowski Kazimierz (1878-1942)
  115. Ostrowski Władysław (1897-1949)
  116. Oszacki Aleksander (1883-1945) (Pot. S.W.)
  117. Oszacki Jan (1915-1982) (Pot. S.W.)
  118. Padlewski Leon (1870-1943)
  119. Paszkiewicz Ludwik (1878-1967)
  120. Pawiński Józef (1851-1925)
  121. Pieńkowski Stefan (1885-1940)
  122. Piotrowski Gustaw (1833-1884)
  123. Pruszyński Jan (1861-1918)
  124. Przesmycki Feliks (1892-1974)
  125. Przewoski Edward (1849-1925)
  126. Reicher Michał (1888-1973)
  127. Rejchman Mikołaj (1851-1918) (Pot. S.W.)
  128. Rencki Roman (1867-1941)
  129. Roguski Jan (1900-1971)
  130. Rose Maksymilian (1883-1937)
  131. Rowiński Ksawery (1904-1983)
  132. Rutkowski Maksymilian (1867-1947)
  133. Rzętkowski Kazimierz (1870-1924)
  134. Sabat Bronisław (1871-1953)
  135. Sawicki Bronisław (1860-1931)
  136. Schilling-Siengalewicz Sergiusz (1886-1951)
  137. Schramm Hilary (1857-1940)
  138. Semerau-Siemianowski Mściwój (1885-1953) (Pot. S.W.)
  139. Serkowski Stanisław (1872-1936) (Pot. S.W.)
  140. Sierakowski Stanisław (1889-1949)
  141. Skobel Fryderyk (1806-1876)
  142. Sokołowski Alfred (1849-1924)
  143. Stefanowska Michalina (1855-1942)
  144. Sterling Seweryn (1864-1932)
  145. Supniewski Janusz (1899-1964)
  146. Szantroch Zygmunt (1894-1940)
  147. Szczepski Olech (1914-1980)
  148. Szczygieł Aleksander (1906-1983)
  149. Szenajch Władysław (1879-1964)
  150. Szmurło Jan (1867-1952)
  151. Szumowski Władysław (1875-1954)
  152. Szymanowski Zygmunt (1873-1956)
  153. Szymonowicz Władysław (1869-1939)
  154. Teichmann Ludwik (1823-1895)
  155. Tempka Tadeusz (1885-1974)
  156. Wachholz Leon (1867-1942)
  157. Walawski Julian (1898-1975)
  158. Walter Franciszek (1885-1950)
  159. Weigl Rudolf (1883-1957)
  160. Węgierko Jakub (1889-1960)
  161. Wilczkowski Eugeniusz (1895-1957)
  162. Wrzosek Adam (1875-1965)
  163. Zaorski Jan (1887-1956)
  164. Zawadowski Witold (1888-1980)
  165. Zawadzki Bronisław (1903-1957)
  166. Zembrzuski Ludwik (1871-1962)
  167. Ziembicki Witold (1874-1950)
  168. Zweibaum Juliusz (1887-1959)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.10.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie