|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Jadwiga Hanna Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię
(linia: Adam Lasocki 14.2.184)
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Marceli Zembrzuski sejmwlk.409)
,
(linia: Roch Lasocki 14.2.185)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
1963
■
& Marian Antoni Mokrzycki
1958
dzieci
|
Bartłomiej Michał Mokrzycki 1989|
Maria Karolina Mokrzycka 1994 |
-
**Dorota Maria Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię**
-
Ewa Ilona Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię
(linia: Adam Lasocki 14.2.184)
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Marceli Zembrzuski sejmwlk.409)
,
(linia: Roch Lasocki 14.2.185)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
1974
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Zygmunt Marian Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Maria Karnkowska z Karnkowa h. Junosza
-
Tadeusz Józef Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię
(linia: Adam Lasocki 14.2.184)
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Marceli Zembrzuski sejmwlk.409)
,
(linia: Roch Lasocki 14.2.185)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
1937
■
& Krystyna Anna Staszak
1941 dzieci
|
Zygmunt Marian Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1965|
Janusz Tadeusz Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1971 |
-
Wojciech Zygmunt Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię
(linia: Adam Lasocki 14.2.184)
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Marceli Zembrzuski sejmwlk.409)
,
(linia: Roch Lasocki 14.2.185)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
1938
■
& Lilianna Wilkowska
1937 dzieci
|
Jadwiga Hanna Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię 1963|
Dorota Maria Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię 1967|
Ewa Ilona Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię 1974 |
- Maria Karnkowska z Karnkowa h. Junosza ("Sosa" 5) & Stanisław Bobiński h. Leliwa
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- SUŁOWSKI Tadeusz Jan (1874-1952), inżynier, elektrotechnik, przemysłowiec 3°
- GERSON Wojciech (1831-1901) malarz 5°
- PANKIEWICZ Jan (1816-1899) nauczyciel, założyciel szkoły realnej w Warszawie 6°
- FRYDRYCH Piotr (1806-1879) budowniczy 6°
- DIETRICH Jan Ehrenfried (1739-1814) ludwisarz królewski 7°
- DĄBROWSKI Ignacy (1869-1932) powieściopisarz, nowelista 7°
- SADOWSKI Michał Józef (1857-1900) działacz polonijny w USA, dziennikarz 7°
- PANKIEWICZÓWNA Emilia (1864-1926) nauczycielka, działaczka oświatowa i społeczna 7°
- MĘDRZECKI Adam Mikołaj (zm. 1832) prawnik, powstaniec 1794 7°
- MAKAROWICZ Franciszek Ksawery (2 poł. XVIII w.) kupiec, działacz mieszczański w okresie Sejmu Czteroletniego 7°
- KRZYMUSKA Maria (1878-1923) literatka 7°
- GARBIŃSKI Kajetan (1796-1847) profesor UW 7°
- DANGEL Tomasz Michał (1742-1808) przemysłowiec 7°
- KISIELEWSKA Julia (1874-1943) pedagog, publicystka 7°
- KRZYMUSKA Maria (1850-1901) krytyk literacki 7°
- LUBIŃSKI Cezary (1880-1963) inżynier 8°
- MĘDRZECKI Józef (1786-1830) prawnik, mecenas 8°
- RUDNICKI Jan Piotr (1867-1944) mistrz kamieniarski, działacz społeczny i gospodarczy 8°
- SAMBORSKI Bogusław (1897- po 1970) aktor teatralny i filmowy 8°
- DIETRICH Tomasz (1790-1841) pułkownik 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi