Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 148.
- rząd 1, miejsce 1: Anna I Kazimierz Smolscy [inw. 23188] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Marian Mazurek [inw. 23197] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Stanisław Łach [inw. 23200] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Władysław Goździewski [inw. 23202] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5,6: Jan Szantyr [inw. 23204] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Julia Harkiewicz [inw. 23205] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Drzyzgowie [inw. 23208] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Józefa Feigel [inw. 23212] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 23213] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Korwin Piotrowscy [inw. 23215] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Janina Mellinowa [inw. 23217] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Otylja Bencz [inw. 23219] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Barbara Madej [inw. 23221] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Albin Grabowski [inw. 23223] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Władysław Affeltowicz [inw. 23226] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Tyszkiewiczowie [inw. 23227] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19,20: Roman Kołaczyński [inw. 23228] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Bogdan Kołaczyński [inw. 23235] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Maria Oldyńska [inw. 23239] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Irena Fejgin [inw. 23243] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Zuzanna Litmanowiczowa [inw. 23247] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Janina Fejge [inw. 23249] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Stefan Olecki [inw. 23250] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Nartowscy [inw. 23254] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Katarzyna Duczyńska [inw. 23262] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Duczyńscy [inw. 23265] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Lidia Kujawa [inw. 23206] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Feliks Foltyn [inw. 23207] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Antoni Tomczyk [inw. 23209] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Wanda Nartowska [inw. 23210] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Anonim [inw. 23211] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Anonim [inw. 23214] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Muszyńscy [inw. 23216] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Henryk Cytowski [inw. 23218] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Wacław Lisowski [inw. 23220] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Władysław Kosydarski [inw. 23222] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Józef Koryciński [inw. 23224] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Piotr Włodzimierz Nakonieczny [inw. 23229] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Maria Śliska [inw. 23230] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Juliusz Maria Augustyński [inw. 23231] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Kazimierz Fabiszewski [inw. 23232] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Anonim [inw. 23233] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Jerzy Górewicz [inw. 23234] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Władysław Czerny [inw. 23236] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Anna Idżkowska [inw. 23237] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stanisław Kępista [inw. 23238] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Bronisław Bzowski [inw. 23240] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Maria Borucka [inw. 23241] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Anonim [inw. 23242] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Wawrzyniec Ruszkiewicz [inw. 23244] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Anonim [inw. 23245] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Antoni Obuchowski [inw. 23246] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Maria Różycka [inw. 23248] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Anna Jabłońska [inw. 23251] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Zofia Perkowska [inw. 23252] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Bartłomiej Stawinoga [inw. 23253] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Józef I Walentyna Michalscy [inw. 23258] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 23259] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Petronela Siarek [inw. 23261] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Anonim [inw. 23264] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Anonim [inw. 23267] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Bronisław Srocki [inw. 23269] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Alfred Rozdół [inw. 23273] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Mieczysław Kurowski [inw. 23275] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Katarzyna Cienkowska [inw. 23279] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Antoni Glass [inw. 23286] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13,14: Zofia Malinowska [inw. 23289] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Józef Sutak [inw. 23292] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Włodzimierz Ordon [inw. 23294] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17,18: Statkiewiczowie [inw. 23297] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Anonim [inw. 23302] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Grabowscy [inw. 23305] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Wanda Gerich [inw. 23309] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Anonim [inw. 23313] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Jadwiga Horodecka [inw. 23314] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Danuta Rajgrodzka - Winterowa [inw. 23318] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Stefan Dołęga - Kowalewski [inw. 23330] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Marszałkowscy [inw. 23338] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Natalia Leszczyńska [inw. 23339] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 23257] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Salomea Sokołowska [inw. 23260] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Zenon Kinsner [inw. 23263] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Skowrońscy [inw. 23268] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Wacław Jasieński [inw. 23270] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Aleksander Serafin [inw. 23272] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Anonim [inw. 23557] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Michalina Wysocka [inw. 23277] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Stefania Linowska [inw. 23278] (mat. inw.)
- Stefania Bogatko z Bogatek h. Pomian (ID: sw.57157), ~1890–1954 (r.: Feliks i Stanisława Jagodzińska) × N. Linowski h. Pomian
- Hanna Linowska h. Pomian (ID: sw.57159), 1918–2005 (r.: N. i Stefania Bogatko) × Jerzy Krajewski
- rząd 4, miejsce 10: Jan Kryczkowski [inw. 23280] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Małgorzata Narojczyk [inw. 23282] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Rozalia Zalewska [inw. 23284] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Władysław Bargielski [inw. 23287] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Tadeusz Degórski [inw. 23290] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Władysław Morgulec [inw. 23293] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Leon Janczak [inw. 23296] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Władysław Kaczanowski [inw. 23298] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Wiktor Papiewski [inw. 23299] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Stanisław Jasiński [inw. 23317] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Józef Rządkowski [inw. 23321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Anonim [inw. 23322] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Stefania Musiałowicz [inw. 23324] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Paweł Kern [inw. 23327] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Kazimierz Zieliński [inw. 23331] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Juljan Ojciński [inw. 23341] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Dębiccy [inw. 23344] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Jadwiga Zennermann [inw. 23351] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Anonim [inw. 23271] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Krzysio Fijałkowski [inw. 23276] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Anonim [inw. 23281] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Jedyńscy [inw. 23283] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 23285] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Maria Gorczyńska [inw. 23288] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Józef Rączka [inw. 23291] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9,10: Jadwiga Wierzbicka [inw. 23295] (mat. inw.)
- Julia Stanisława Wierzbicka (ID: sw.180469), 1912–1944 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz) × Czesław Plewako h. Pogonia
- Anna Oktawia Wierzbicka (ID: sw.180468), 1910–1945 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz)
- Franciszek Korneli Wierzbicki (ID: sw.180465), poseł na Sejm II RP 1884–1945 (r.: Franciszek i Stanisława Jabłońska) × Oktawia Leśkiewicz
- Oktawia Leśkiewicz (ID: sw.180466), 1883–1954 × Franciszek Korneli Wierzbicki
- Michał Korliński (ID: sw.180512), 1968–1968 (r.: Władysław i Anna Szczerska)
- Wiktor Kątcki (ID: sw.180486), 1921–1976 × Magdalena Wierzbicka
- Magdalena Wierzbicka (ID: sw.180485), 1920–1977 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz) × Wiktor Kątcki
- Jadwiga Wierzbicka (ID: sw.180478), bohater Wiki 1919–1999 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz) × Henryk Jan Jabłoński
- Józef Wierzbicki (ID: sw.180473), 1914–2005 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz)
- rząd 5, miejsce 11,12: Pole Grobowe [inw. 23300] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Aleksander Junowicz [inw. 23301] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Stanisław Vogtman [inw. 23304] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Karol Zakrzewski [inw. 23308] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Adam Kunica [inw. 23312] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Franciszka Szymonowicz [inw. 23315] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Maria Bajerowa [inw. 23316] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Helena Tkacz [inw. 23320] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Bronisław Czerwiecki [inw. 23323] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Anonim [inw. 23325] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Leszek Ryszard Jasieński [inw. 23328] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Janina Cichowska [inw. 23334] (mat. inw.)
- Janina Podgórska (ID: cz.I044139), 1890–1953 (r.: Stanisław i Karolina Tomkiel) × Kazimierz Józef Ambroży Cichowski z Cichowa h. Wąż
- Zbigniew Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044140), 1912–2005 (r.: Kazimierz i Janina Podgórska) × Anna Jankowska, Anna Dobrowolska
- rząd 5, miejsce 24: Zofia Jastrzębowska [inw. 23342] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Jerzy Franciszek Jan Nasierowski [inw. 23343] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Leon Myszkowski [inw. 23303] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Anonim [inw. 23306] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Janina Marszycka [inw. 23307] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Józefa Szabłowska [inw. 23310] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Zofia Boczarowa [inw. 23319] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7,8: Jakub Kuch [inw. 23326] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 23329] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Kułakowscy [inw. 23332] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Halina Czarnecka [inw. 23333] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Feliks Tarnogórski [inw. 23335] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Jan Strużyna [inw. 23336] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Michał Melina [inw. 23337] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 23340] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17,18: Pole Grobowe [inw. 23353] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Jadwiga Łomska [inw. 23356] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Józef Szalc [inw. 23360] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Ryszard Józef Hosumbek [inw. 23364] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Władysław Zieliński [inw. 23369] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Janina Drzewek [inw. 23373] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Podbielscy [inw. 23376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi