Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 168.
- rząd 1, miejsce 1: Górscy [inw. 32584] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Kalinowscy [inw. 32585] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Adam Muszyński [inw. 32586] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Wacław Tadeusz Chlewicki [inw. 32587] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Helena Cisowska [inw. 32589] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Albin Burda [inw. 32590] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Stefan Pszenicki [inw. 32591] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 32592] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Jacek Kozak [inw. 32594] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Wincenty Jordański [inw. 32596] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Zygmunt Józef Konrad [inw. 32597] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Wiktoria Brzeska [inw. 32598] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Mikołaj Janicki [inw. 32602] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Zofia Cała [inw. 32603] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Franciszek Mamczarski [inw. 32606] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Janina Walowa [inw. 32610] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Jan Karol Lewandowski [inw. 32612] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Czesław Kulikowski [inw. 32615] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Witold Skoczyński [inw. 32619] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20,21: Piotr Imielski [inw. 32623] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Franciszek Stelmaszek [inw. 32628] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Zuzanna Pawłowicz [inw. 32630] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Walczakowie [inw. 32636] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 32637] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26,27: Czesława Wieczorkiewicz [inw. 32642] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28,29: Jan Gawłowicz [inw. 32649] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30,31: Irena Muszyńska [inw. 32655] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Bogumiła Salska [inw. 32656] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 32658] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2,3: Konstancja Sadowska [inw. 32659] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4,5: Maria Świerkocka [inw. 32666] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Lewkowiczowie [inw. 32669] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Czesław Olszewski [inw. 32672] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Władysław Jasiński [inw. 32674] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Barbara Ryczałek [inw. 32677] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Marian Lichy [inw. 32678] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Eugeniusz Wal [inw. 32680] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Anonim [inw. 32682] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Marianna Łobaczewska [inw. 32683] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Maria Lamparska [inw. 32685] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Halina Pikuła [inw. 32687] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Jadwiga Mosińska-Lassota [inw. 32690] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 32694] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Bohdan Konopacki [inw. 32696] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Marian Fruhauf [inw. 32698] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Granoszewscy [inw. 32700] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Józefa Kołodziejczak [inw. 32704] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Teofila Wierzbicka [inw. 32705] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23,24: Stanisław Szlifirski [inw. 32707] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Czesław Dabkus [inw. 32714] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 32716] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27,28,29: Karbowiakowie [inw. 32719] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Silczyńscy, Rozbiccy [inw. 32736] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Adam Nurkiewicz [inw. 32742] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Henryk Silczyński [inw. 32745] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Władysław Choroszewski [inw. 32676] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2,3: Franciszka Meyer [inw. 32679] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Jerzy Liedtke [inw. 32684] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Antoni i Petronela Baćko [inw. 32686] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Ignacy Stefan Przybylski [inw. 32689] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Ostręgowie [inw. 32692] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 32695] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Edward Halski [inw. 32697] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Józef Burczak [inw. 32699] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11,12: Anonim [inw. 32702] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 32703] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14,15: Franciszka Nowicka [inw. 32706] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Anonim [inw. 32709] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Klotylda Dargiel [inw. 32711] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Romualda Łagwa [inw. 32715] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Konstancja Bielecka [inw. 32717] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw. 32722] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Bronisława Botfińska [inw. 32726] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Anonim [inw. 32731] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Stanisław Lewandowski [inw. 32738] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Wacław Walkowski [inw. 32747] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Stanisława Brokl [inw. 32748] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Irena Chmielowska [inw. 32758] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Krystyna Górska [inw. 32760] (mat. inw.)
- rząd 3,4, miejsce 28: Zdzisław Krzemiński [inw. 32766] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Henryk Makosa [inw. 32767] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Silczyńscy i Jankiewiczowie [inw. 32773] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31,32: Leliwa - Pileccy [inw. 32779] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Czesław Kuźniar [inw. 32701] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Staś Gryczko [inw. 32708] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Henryk Paluch [inw. 32710] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Franciszek Klajn [inw. 32713] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Maria Zefiryna Czerwińska [inw. 32718] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Tadeusz Kaźmierski [inw. 32721] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Helena Kompielska [inw. 32725] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Żabowscy [inw. 32727] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Aleksandra Wróblewska [inw. 32728] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Tadeusz Śmiałowski [inw. 32730] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Siewers [inw. 32732] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Bronisława Gorayska [inw. 32733] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Anonim [inw. 32735] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Aleksandra Sadowska [inw. 32739] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Anatolia Zakrzewska [inw. 32741] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Leon Zmorski [inw. 32743] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Maria Zwolanowska [inw. 32746] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Anonim [inw. 32750] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Anonim [inw. 32751] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Pius Stanisław Koss [inw. 32753] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Kazimierz Świerczewski [inw. 32754] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Ignacy Kromski [inw. 32757] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Tadeusz Mejer [inw. 32761] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Maria Jurkiewiczowa [inw. 32763] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Katarzyna Mochnacka [inw. 32765] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Władysław Reterski [inw. 32768] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Stanisław Karczewski [inw. 32774] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Morżkowscy, Nowakowie [inw. 32776] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Maria Kretczmer [inw. 32781] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Edmund Kazimirski [inw. 32786] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Pole Grobowe [inw. 32788] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Wojciech Puciatycki [inw. 32740] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bogdan Leopold Zieleniewski h. Zgraja (ID: zi.4.128.probant), 1890–1970 (r.: Piotr i Paulina Zielonka) × Zofia Gabriela Colonna-Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna)
- rząd 5, miejsce 2: Kazimierz Łukasiewicz [inw. 32744] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3,4: Zofia De Makay [inw. 32749] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Kazimierz Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: psb.23979.16), 1908–1988 (r.: Stanisław i Wanda Plater) × Zofia Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), Romana Józefa Janina Szymanowska
- Romana Józefa Janina Szymanowska (ID: cz.I024111), 1923–2000 (r.: Stanisław i Zofia de Makay) × Kazimierz Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Grynczykowie [inw. 32756] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Andrzej Gryńczyk [inw. 32759] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Helena Słupska [inw. 32762] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Władysław Lipiński [inw. 32764] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Wacław Batorski [inw. 32770] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Drzewiccy [inw. 32772] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Janusz Bojarowski [inw. 32778] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Feliksa Damentko [inw. 32782] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Kazimierz Niżyński [inw. 32783] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Franciszka Stachowicz [inw. 32785] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Pole Grobowe [inw. 32792] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Kazimiera Józefa Nowicka [inw. 32794] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Marianna Kaim [inw. 32800] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Irena Dworakowska [inw. 32802] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Józef Rawicz-Wyszomirski [inw. 32814] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Genowefa Domagała [inw. 32821] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw. 32824] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Helena Ciborowska [inw. 32825] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Roman Myszkowski [inw. 32827] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Stanisław Modzelewski [inw. 32828] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Józefa Poznańska [inw. 32870] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Edward Stanisław Wasilewski [inw. 32873] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Ignacy Cywiński [inw. 32875] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Irena Millerowa [inw. 32876] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Edmund Pomarenko [inw. 32878] (mat. inw.)
- rząd 5,6, miejsce 31: Helena Murawska [inw. 32851] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Maria De Makay [inw. 32752] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2,3,4,5: Demeter Józef De Makaij [inw. 32755] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Wacław Wierzbicki [inw. 32769] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Helena Dziewicka [inw. 32771] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Jerzy Wierzbicki [inw. 32775] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Wacława Jackowska [inw. 32777] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Janina Grabowska [inw. 32780] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Olga Abramowicz [inw. 32784] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Elżbieta Derewojewoda [inw. 32790] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Jan Eugeniusz Zabłocki [inw. 32798] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Pole Grobowe [inw. 32801] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Maria Burska [inw. 32803] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Stanisław Antoniewicz [inw. 32804] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Jan Darowski [inw. 32805] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Franciszek Kamiński [inw. 32806] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Jadwiga Simon Pietkiewicz [inw. 32811] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Anastazia Zającowa [inw. 32816] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Janusz Budzyński [inw. 32820] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Pacowie [inw. 32831] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Makowscy, Wierciszewscy [inw. 32836] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Halina Gawdzik [inw. 32839] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 32841] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Jan Dziwulski [inw. 32842] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Zdzisław Kosecki [inw. 32846] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Marjanna Grosman [inw. 32848] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi