Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 199.
- rząd 1, miejsce 1,2: Jadwiga Zięborakowa [inw. 29979] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 29976] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Bożenka Chrołowska [inw. 29982] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Jan Chomiński [inw. 29983] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Zbigniew Szwarc [inw. 29986] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Aleksander Stefaniak [inw. 29987] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Maria Czaykowska [inw. 29989] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Kazimierz Wichiciel [inw. 29991] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Anonim [inw. 29992] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Stanisława Tarczyńska [inw. 29993] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 29994] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Józef Benedykt Kosacki [inw. 29995] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Wanda Łogosz-Chudzynska [inw. 29998] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Weronika Latosińska [inw. 29999] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Anna Bogucka [inw. 30001] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Witold Saryusz Wolski [inw. 30003] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Józefa Kozłowska [inw. 30004] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Stefania Boroń [inw. 30005] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Jan Dubiel [inw. 30006] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Waleria Zielińska [inw. 30007] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Genowefa Florczak [inw. 30008] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Antoni Nowicki [inw. 30009] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Eugeniusz Winkler [inw. 30011] (mat. inw.)
- Zdzisław Leon Szymański (ID: sw.90283), bohater PSB 1926–1999 (r.: Bronisław i Małgorzata Ramel) × Wiesława Winkler
→ PSB: SZYMAŃSKI Zdzisław (1926-1999), fizyk
- Wiesława Winkler (ID: psb.34287.4), 1929–2012 × Zdzisław Leon Szymański
- rząd 1, miejsce 24,25: Mierzejewscy, Rzewuscy, Szeliga [inw. 30012] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Helena Pichler [inw. 30013] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Marian Kopyt [inw. 30014] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Wawrzyniewiczowie [inw. 30016] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Zofia Bartoszewicz [inw. 30017] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Danuta Żurawska [inw. 30018] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Stanisław Gralewski [inw. 30020] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Janina Pawlicka [inw. 30022] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 33: Jan Kazimierski [inw. 30023] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Janeczka Karabanow [inw. 30027] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 30026] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Janeczka Karabanow [inw. 30028] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Teodor Kacprzycki [inw. 30029] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Leszek Żuławski [inw. 30030] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Maria Bellach [inw. 30031] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Franciszek Szostak [inw. 30032] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Aleksander Całko [inw. 30033] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Piotr Ziółek [inw. 30034] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Józef Osiński [inw. 30036] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Władysława Łabanowska [inw. 30037] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Józefa Tymczyszyn Vel Zofia Tymczyszak [inw. 30038] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Maria i Adam Trawkowscy [inw. 30040] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anastazja Kryłowicz [inw. 30042] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Stanisław Krajewski [inw. 30045] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Maria Łappa [inw. 30046] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Maria Czarnecka [inw. 30048] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Jaster [inw. 30049] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Feliks Pięta [inw. 30052] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Waleria Grabarczyk [inw. 30053] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stefan Piotrowski [inw. 30055] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Kazimierz Dyź [inw. 30060] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Irena Pezowicz [inw. 30062] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Stanisław Kiljański [inw. 30063] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Wojciech Kubiak [inw. 30064] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Aleksandra Filipowicz [inw. 30066] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Adam Nowicki [inw. 30067] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Mikołaj Szerszenowicz [inw. 30068] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Helena Maik [inw. 30070] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Jan Bowkiewicz [inw. 30071] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Franczakowie [inw. 30072] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Helena Baryłka [inw. 30073] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Helena Gąsecka [inw. 30075] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 33: Kazimiera Gayzler [inw. 30076] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Natalia Dokalska [inw. 30054] (mat. inw.)
- Natalia Dokalska (ID: sw.189830), 1884–1968 (r.: Stanisław i Cecylia Chodakowska)
- Józefa Dokalska (ID: sw.189831), 1886–1985 (r.: Stanisław i Cecylia Chodakowska) × Michał Malinowski
- Aniela Malinowska (ID: sw.189842), 1906–1996 (r.: Michał i Józefa Dokalska) × Andrzej Józef Stypiński
- rząd 3, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 30051] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Anna Domańska [inw. 30057] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Mieczysław Ciałkowski [inw. 30058] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Rozalia Krzewska [inw. 30059] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Zofia Janukowicz [inw. 30061] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Stefania Stankiewicz [inw. 30065] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Dankowscy [inw. 30069] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Andrzej Lubosiewicz [inw. 30074] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Edmund Gotzman [inw. 30077] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Stanisław Józefczyk [inw. 30079] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Zygmunt Wieczorek [inw. 30082] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Maria Oxana Pawłowska [inw. 30087] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Zofia Banaszewska [inw. 30088] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Szczepan Żołędzki [inw. 30093] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Józef Orzechowski [inw. 30107] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Antoni Romanowski [inw. 30109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Antonina Romanowska [inw. 30112] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Jadwiga Środkowska [inw. 30116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Ignacy Szymkowiak [inw. 30120] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Maria Cieśla [inw. 30121] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Wanda Chmielewska [inw. 30122] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Kazimiera Kowalska [inw. 30123] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Wincenty Kozłowski [inw. 30124] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Łukasz Chabin [inw. 30125] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Zofia Grzybowska [inw. 30126] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Teodozja Dąbrowska [inw. 30127] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Anonim [inw. 30128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Eugenia Strynkiewicz [inw. 30129] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 30130] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Ksawery Zygadlewicz [inw. 30131] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Józefa Kazanecka [inw. 30132] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 32: Henryka Głuszcz [inw. 30133] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 33: Iwonka Wrońska [inw. 30134] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Bronisław Tomaszewski [inw. 30078] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Waleria Kryszyłowicz [inw. 30080] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Andrzej Lipski [inw. 30081] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Zofia Fiedosewicz [inw. 30083] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Jolanta Monart [inw. 30084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Pelagia Kaczanowska [inw. 30085] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Zofia Kalbarczyk [inw. 30086] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Emil Lutyński [inw. 30089] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Józef Wrona [inw. 30090] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Czesław Wielgosz [inw. 30091] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Romana Kwaśniewska [inw. 30092] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Jan Zarzecki [inw. 30094] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Franciszek Rutkowski [inw. 30095] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Marian Zalewski [inw. 30096] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Helena Cichocka [inw. 30097] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Celina Teresa Wolska [inw. 30098] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Walasek [inw. 30099] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Władysława Smolińska [inw. 30100] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Wiktoria Drzewiecka [inw. 30101] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Janina Polak [inw. 30102] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Edmund Jungowski [inw. 30103] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Zygmunt Szelągowski [inw. 30104] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Krystyna Krzywosińska [inw. 30105] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Paweł Kempner [inw. 30106] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Leontyna Szpotowicz [inw. 30108] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Franciszek Nowosielski [inw. 30110] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Morawscy i Bogusławscy [inw. 30111] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Chmielewscy [inw. 30113] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Woynarowscy i Puzynowscy [inw. 30114] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Józef Szoplik [inw. 30115] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Juliusz Miron Jurczyński [inw. 30117] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Wasilewscy [inw. 30118] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 33: Maksymilian Szwed [inw. 30119] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Grażyna Tatkowska - Petrych [inw. 30136] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 30135] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Stanisław Banatkowski [inw. 30137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Janina Karska [inw. 30138] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Janina Gajewnik [inw. 30139] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Alicja Fabrycy [inw. 30140] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisław Skowron [inw. 30141] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Stefan Zarębski [inw. 30142] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Janina Grzybowska [inw. 30143] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Bohdan Dederko [inw. 30144] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Jan Kostrzewa [inw. 30145] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Stanisław Zaniewski [inw. 30146] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Mikołaj Toruński [inw. 30147] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13,14: Pole Grobowe [inw. 30149] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Uziębło [inw. 30150] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Anna Łuniewska [inw. 30151] (mat. inw.)
- Anna Różycka h. Rola (ID: zi.3.93.a), 1899–1969 (r.: Henryk i Helena Łuniewska) × Stanisław Cyryl Plewa-Łuniewski z Łuniewa h. Łukocz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Stanisława Weichbrodt [inw. 30152] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Wanda Pilitowska [inw. 30153] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Aniela Dobrzycka [inw. 30154] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Wiktoria Steinke [inw. 30155] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisława Waltosz [inw. 30156] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Emilia Budna [inw. 30160] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Tadeusz Rzewuski [inw. 30164] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Kazimierz D'erceville [inw. 30168] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Stefan Liwiński [inw. 30170] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Helena Lipowska [inw. 30172] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Romana Lubowiecka [inw. 30175] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Stansisław Jezierski [inw. 30176] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Aleksander Jakubowski [inw. 30178] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Anonim [inw. 30179] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Józefa Donica [inw. 30181] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 32: Antonina Sienkiewicz [inw. 30182] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 33: Anonim [inw. 30185] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Andrzej Lewandowski [inw. 30158] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 30157] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Władysław Liszewski [inw. 30159] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Dominik Zarudzki [inw. 30161] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Kazimiera Jasiuczenio [inw. 30162] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Wojciech Krzemiński [inw. 30163] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Maria Horodyńska [inw. 30165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Kazimierz Kulczycki [inw. 30166] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Anonim [inw. 30167] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Janina Kolasińska [inw. 30169] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Janina Spława-Neyman [inw. 30171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Krystyna Liwińska [inw. 30173] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12,13: Pobóg-Rutkowscy [inw. 30174] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Edward Tęcza [inw. 30177] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Teresa Nowak-Miadziołko [inw. 30180] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Julianna Klawińska [inw. 30183] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Bronisława Łagoda [inw. 30184] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Leonard Słowiński [inw. 30186] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Maria Marta Skrzypczyńska [inw. 30187] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Irena Godlewska [inw. 30189] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Sabina Keller [inw. 30190] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Ludwika Leśniak [inw. 30191] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Feliksa Kozarzewska [inw. 30194] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Kazimierz Mołdach [inw. 30195] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Maria Budziszewska [inw. 30196] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Józef Raducki [inw. 30199] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Władysław Tracz [inw. 30201] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Stanisław Maniak [inw. 30202] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Stanisław Dąbrowski [inw. 30204] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Anonim [inw. 30206] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Zosieńka Kalicka [inw. 30209] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 32: Jan Bilski [inw. 30211] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 33: Pole Grobowe [inw. 30212] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi