Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 169.
- rząd 1, miejsce 1: Eugeniusz Funk [inw. 33454] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Janusz Filipczyński [inw. 33456] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Czesława Mierzeniowska [inw. 33460] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Wiśniewscy [inw. 33465] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Honorata Błeszyńska [inw. 33472] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Anna Stępniewska [inw. 33479] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Laurysiewiczowie [inw. 33491] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Marya Dorowska [inw. 33497] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Kazimierz Pisarzewski [inw. 33502] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Helena Adamowicz [inw. 33504] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Ryszard Fijałkowski [inw. 33505] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Józef Grzymski [inw. 33508] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Orzeł-Orlewiczowie [inw. 33512] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Anna Wyganowska [inw. 33515] (mat. inw.)
- Anna Skarzyńska h. Bończa (ID: sw.229957), 1900–1942 (r.: Kazimierz i Wanda Czarnowska) × Stanisław Wyganowski h. Łodzia
- rząd 1, miejsce 16: Maria Olejnik [inw. 33519] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Tomasz Lisik [inw. 33525] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Pokszanowie [inw. 33526] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19,2: Antoni Stadnicki [inw. 33531] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Stanisław Borowy [inw. 33535] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Jan Odrowąż Pieniążek [inw. 33539] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23,24: Pole Grobowe [inw. 33542] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Jan Orodecki [inw. 33543] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Teodora Noskiewicz [inw. 33544] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Stanisław F. Kozierski [inw. 33547] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw. 33552] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Anonim [inw. 33555] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Eugeniusz Waśkowski [inw. 33556] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 31: Turkowscy [inw. 33559] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Jakub Kowalewski [inw. 33514] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Roman Tomczyk [inw. 33517] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Stanisława Kamińska [inw. 33520] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Marian Cyprys [inw. 33524] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Władysław Kapuściński [inw. 33528] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Stanisław Drozd [inw. 33532] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Kędzierscy, Figurscy [inw. 33536] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Walerian Gruchała-Węsierski [inw. 33540] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Józef Kozak [inw. 33545] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Zbigniew Mądrzak [inw. 33548] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Stefan Szancenberg [inw. 33550] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw. 33551] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Zbigniew Krukowski [inw. 33553] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15,16,17: Pole Grobowe [inw. 33554] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Maria Bronisława Goryniewska [inw. 33557] (mat. inw.)
- Maria Goryniewska (ID: sw.109666), 1896–1982 (r.: Mieczysław i Waleria Jakowicka) × Witold Kulikowski
- rząd 2, miejsce 19: Władysława Nawrocka [inw. 33558] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Jan Kleban [inw. 33560] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Minakowscy [inw. 33562] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Marysia Nerowska [inw. 33563] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Weronika Kleniewska [inw. 33565] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 33566] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Anna Jadach [inw. 33568] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 33570] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27,28: Anonim [inw. 33571] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Stanisław Szczeciński [inw. 33573] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30,31: Pole Grobowe [inw. 33574] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Jerzy Władysław Kwiatkowski [inw. 33533] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Wojtczakowie [inw. 33534] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Galewscy [inw. 33537] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Antoni Drałus [inw. 33538] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Janina i Witold Nadolscy, Aleksander Ritterman [inw. 33541] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Anonim [inw. 33546] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Agnieszka Januszyńska [inw. 33549] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Kazimiera Witkowska [inw. 33561] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Dobrochna Dratwianka [inw. 33564] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Roman Osterczyk [inw. 33567] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11,12: Świniarscy i Czernikowscy [inw. 33569] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Danuta Dębała [inw. 33575] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Maria Berlachowa [inw. 33578] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15,16: Adam Dziama [inw. 33580] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 33581] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Dezyderiusz Rzadkowski [inw. 33582] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Józefa Zdrodowska [inw. 33583] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Emilian Schwarz [inw. 33585] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21,22: Pole Grobowe [inw. 33586] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Zenona Klamkowska [inw. 33589] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Tekla Podgórska [inw. 33594] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Stanisław Szaynowski [inw. 33600] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Anonim [inw. 33602] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Ignacy Żylich [inw. 33604] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28,29: Pole Grobowe [inw. 33605] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Zdzisław Wojciechowski [inw. 33606] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Edward Sas-Korczyński [inw. 33609] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2,3: Antoni Dękierowski [inw. 33572] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Jagusia Libera [inw. 33576] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Marian Tchorzewski [inw. 33577] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Zofia Bastgen [inw. 33579] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Maria Habdank Kołaczkowska [inw. 33584] (mat. inw.)
- Maria Ignacak (ID: sw.171944), ~1870–1942 × Gersasim Klimiuk
- rząd 4, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 33587] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Kielczykowie i Fajflowie [inw. 33588] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 33590] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Halina Hamulińska [inw. 33599] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Stanisław Sarnowski [inw. 33603] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim [inw. 33607] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Stanisław Pacwa [inw. 33608] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Bogdan Semenowicz [inw. 33612] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Zofia Bojakowska [inw. 33617] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Anonim [inw. 33622] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Tadeusz Lorentz [inw. 33624] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Wiesław Durniat [inw. 33633] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Danuta Ostromęcka [inw. 33636] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Janina Rak [inw. 33639] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Anonim [inw: 44319] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Ludwik Górski [inw. 33641] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Ksawery Szkultecki [inw. 33644] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Maria Winterowa [inw. 33647] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Marian Trzebiński [inw. 33650] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Biegańscy [inw. 33653] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29,3: Teresa Skórzewska [inw. 33656] (mat. inw.)
- Teresa Czarnecka h. Prus (III) (ID: 3.611.95), 1887–1942 (r.: Jan i Wanda Ziemięcka) × Piotr Skórzewski z Mącznik h. Drogosław
- rząd 4, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 33658] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Antoni Ciosek [inw. 33591] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Józef Wilkoszewski [inw. 33592] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Karol Hekier [inw. 33593] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Zofia Duda [inw. 33595] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Stefan Nejbauer [inw. 33596] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Justyna Durska [inw. 33597] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw. 33598] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Antoni Mendryk [inw. 33601] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Jaś Konarzewski [inw. 33611] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 33614] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Stanisław Kamiński [inw. 33615] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Benon Owsiński [inw. 33619] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 33620] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Felicja Godlewska [inw. 33623] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Kazimierz Frankiewicz [inw. 33626] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Jędruś Piasecki [inw. 33630] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Maria Ludwika Żółtowska [inw. 33631] (mat. inw.)
- Ludwika Maria hr. Węsierska-Kwilecka h. Belina (ID: 13.565.142), 1865–1943 (r.: Zbigniew i Izabela Bnińska) × Edmund hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk
- Seweryna Żółtowska h. Ogończyk (ID: cz.I008329), 1893–1986 (r.: Edmund i Ludwika Węsierska) × Marceli Kazimierz hr. (primog.) Czarnecki z Gogolewa h. Prus (III)
- rząd 5, miejsce 18: Helena Szczygielska [inw. 33632] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Maria Drecka [inw. 33634] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 33638] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Jędrzejewscy [inw. 33640] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Wincenty Strumiński [inw. 33643] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Stanisław Malec [inw. 33649] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Hieronim Garbarczyk [inw. 33652] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Władysław Murawski [inw. 33655] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 33662] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Anna Łuczyńska [inw. 33664] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Józefa Kilińska [inw. 33676] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Władysław Pilarski [inw. 33681] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Laskowscy [inw. 33685] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 33687] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 33610] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Antonina Jędrzejewska [inw. 33613] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Marianna Pielak [inw. 33616] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Aleksander Bernstein-Burzyński [inw. 33618] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Jan Samborski [inw. 33621] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Maria Niżyńska [inw. 33627] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Michał Kowalski [inw. 33677] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Michalina Załęska [inw. 33678] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Leokadia Czurak [inw. 33680] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Jan Bułakowski [inw. 33683] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Zygmunt Jan Amborski [inw. 33684] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Wacław Michalski [inw. 33688] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Adam Chomik [inw. 33692] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Józefa Seifert [inw. 33695] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Ryszard Lindenberg [inw. 33697] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Eufemia Jaszczak [inw. 33699] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Anonim [inw. 33701] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Helena Giedroyć [inw. 33703] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 33705] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Julian Nowakowski [inw. 33708] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Leonard Rutkowski [inw. 33711] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Tytus Trzecieski [inw. 33712] (mat. inw.)
- Tytus Trzecieski z Trzeciesza h. Strzemię (ID: zi.6.137.a6), plany PSB 1906–1967 (r.: Jan i Anna Łętowska) × Anna Chrzanowska h. Poraj, Maria Jaworska
- rząd 6, miejsce 24: Kazimierz Michnowski [inw. 33714] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 33726] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Jan Kowalczyk [inw. 33728] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Chendor [inw. 33731] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Petronela Heyman [inw. 33734] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Wiktoria Błaszkiewicz [inw. 33737] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Julia Dubińska [inw. 33738] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Marysieńka Radzimińska [inw. 33744] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi