Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 152.
- rząd 1, miejsce 1: Cecylia Petzel [inw: 47271] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Stanisław Maria Malinowski [inw: 47273] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Stanisław Bogatkiewicz [inw: 47274] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Osieccy [inw: 47275] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Roman Goszczyński [inw: 47276] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Lucyna Szczucka [inw: 47277] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Józef Jasiński [inw: 47283] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Władysława Szatunowa [inw: 47284] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Baranowie [inw: 47286] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Stanisław Ziach [inw: 47287] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Sabina Kozłowska [inw: 47288] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Maria Hanna Kurek [inw: 47289] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Władysław Kruszecki [inw: 47297] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Maria Drużbowa [inw: 47299] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Ania Bilewicz [inw: 47301] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Jadwiga Downarowicz [inw: 47303] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17,18: Serwańscy [inw: 47304] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Mieczysław Ojrzyński [inw: 47306] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Eugeniusz Naciążek [inw: 47316] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21,22: Pole Grobowe [inw: 47317] (mat. inw.)
- rząd 1,2, miejsce 23 - 30: Kapłani Słudzy Boga Żywego i Ludu Bożego [inw: 47318] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1,2: Marta Elżbieta Czapska [inw: 47328] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Józef Kruk-Wantuch [inw: 47358] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Antonina Pacal [inw: 47361] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Maria Władysława Kalicińska [inw: 47367] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Romuald Mandelski [inw: 47371] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Licia Jarmołowicz [inw: 47373] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Mierniccy [inw: 47377] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Irena Sielska [inw: 47379] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Alina Bukowska [inw: 47384] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Tadeusz Belina [inw: 47385] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Seweryn Smólski [inw: 47386] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Leontyna Motylenko [inw: 47387] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Anonim [inw: 47388] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Władysław Matuszewski [inw: 47389] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Ignacy Sadłos [inw: 47390] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Gniazdowscy [inw: 47392] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18,19: Tadeusz Trapszo [inw: 47394] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Jan Dubinin [inw: 47396] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21,22: Artyszukowie [inw: 47398] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Maria Orsetti [inw: 47351] (mat. inw.)
- Maria Paulina Orsetti h. Złotokos (ID: psb.20959.1), bohater PSB 1880–1957 (r.: Teodor i Maria Jełowicka)
→ PSB: ORSETTI Maria Paulina (1880-1957) pionierka ruchu społecznego, działaczka oświatowa
- Aleksandra Orsetti h. Złotokos (ID: zi.1.119.a), 1881–1968 (r.: Teodor i Maria Jełowicka) × Karol Stefan Krusenstern h. wł.
- Maria Krusenstern h. wł. (ID: zi.1.119.a3), 1909–2007 (r.: Karol i Aleksandra Orsetti) × Józef Miedzianowski h. Jasieńczyk
- rząd 3, miejsce 2: Huberowie [inw: 47352] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Mieczysław Kurek [inw: 47353] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Władysław Kraus [inw: 47354] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Tadzio Leszczyński [inw: 47356] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Maria Bigelmajer [inw: 47359] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Teodozja Kubera [inw: 47363] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8,9: Ryszarda Hardejewska [inw: 47369] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10,11: Drzewieccy [inw: 47383] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Karol Rossalewicz [inw: 47391] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Hanna Stankiewicz [inw: 47393] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Józef Sepeta [inw: 47397] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Maria Bronisława Krajewska [inw: 47404] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Jadwiga Pączkiewicz [inw: 47412] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Wojciech Dobrzyński [inw: 47417] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Seweryna Tabadzińska [inw: 47422] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Stanisława Tworog [inw: 47425] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Bronisław Pac [inw: 47426] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Wiktor Jodko [inw: 47440] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Pole Grobowe [inw: 47442] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Maria Radojewska [inw: 47443] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Antonina Jasińska [inw: 47446] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Antoni Ziemkiewicz [inw: 47447] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Walentyna Urbanowicz [inw: 47448] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Jadwiga Usnarska [inw: 47449] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Stefania Jarkowska [inw: 47450] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Józef Prokop [inw: 47463] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Julian Bugajski [inw: 47355] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Bronisława Potkańska [inw: 47357] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Aleksander Rościszewski [inw: 47360] (mat. inw.)
- Aleksander Rościszewski z Rościszewa h. Junosza (ID: sw.159722), 1879–1957 (r.: Erazm i Aleksandra Niewmierzycka)
- Ludwika Rościszewska z Rościszewa h. Junosza (ID: sw.159721), 1888–1963 (r.: Erazm i Aleksandra Niewmierzycka)
- rząd 4, miejsce 4: Jan Kuźmiński [inw: 47362] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5,6: Chądzyńscy [inw: 47365] (mat. inw.)
- Włodzimierz Chądzyński h. Ciołek (ID: zi.4.21.probant), 1891–1958 (r.: Stanisław i Łucja Arkuszewska) × Maria Przyłęcka h. Śreniawa
- Stanisław Chądzyński h. Ciołek (ID: zi.4.21.a2), 1927–2006 (r.: Włodzimierz i Maria Przyłęcka) × Helena Malewicz h. Szeliga
- Helena Malewicz h. Szeliga (ID: zi.7.45.a4), 1925–2017 (r.: Zbigniew i Helena Gołońska) × Stanisław Chądzyński h. Ciołek
- rząd 4, miejsce 7: Maria Sadkowska [inw: 47374] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Jan Piekarek [inw: 47376] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Maria Malińska [inw: 47380] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Piotr Mucha-Orliński [inw: 47381] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Ewa Kowalczyk [inw: 47382] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Władysław Ulanowski [inw: 47400] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13,14: Kazimierz Żurek [inw: 47403] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Józefa Janicka [inw: 47409] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Władysława Grass [inw: 47411] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Julian Hawełka [inw: 47415] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Teodora Krysiak [inw: 47419] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Karolina Lipka, Czesław Wawrzyniec [inw: 47421] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Tkaczuk [inw: 47423] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Julia Uścińska [inw: 47430] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Emilia Komorowska [inw: 47432] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Kurzawczykowie [inw: 47434] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Jadwiga Rojek [inw: 47435] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Zygmunt Sokólski [inw: 47453] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Anna Helena Stańczyk [inw: 47462] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Aniela Bekanowska [inw: 47467] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Anonim [inw: 47471] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Zygmunt Gregorski [inw: 47473] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Danuta Nowicka [inw: 47476] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Władysław Syrwid [inw: 47370] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Emilia Giebułtowiczowa [inw: 47372] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Bohdan Nowak [inw: 47375] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Chojniccy [inw: 47378] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Marian Szaynowski [inw: 47395] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stefan Stanisław Pieniążek [inw: 47399] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Henryk Markowski [inw: 47402] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Jan Piątek [inw: 47413] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Kazimierz Świderski [inw: 47414] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Jadwiga Aurelia Sawicka [inw: 47416] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Janowiczowie [inw: 47418] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Stanisław Łyczewski [inw: 47428] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Wojciech Grzymała-Grudziński [inw: 47429] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jan Pyziel [inw: 47431] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Helena Markowska [inw: 47436] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Halina Chmielewska [inw: 47437] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Walenty Żurek [inw: 47438] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Andrzej Szenejko [inw: 47439] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Henryk Ryszard Sendek [inw: 47454] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Antonina Goszczyńska [inw: 47456] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Jan Rusiecki [inw: 47459] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Durkowscy [inw: 47461] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Izabela Robakowska [inw: 47465] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Klemens Ostoja-Balicki [inw: 47468] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Irena Wagnerowa [inw: 47470] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Leokadia Kryńska [inw: 47475] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Witold Andrzej Rzempołuch [inw: 47478] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Anna Pluszyńska [inw: 47480] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Stanisław Świńczak [inw: 47483] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Bogdan Struk [inw: 47485] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Stanisława Barwicka [inw: 47401] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Piotruś Strzelecki [inw: 47410] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Kowalscy [inw: 47420] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Anna Krzemieńska [inw: 47424] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Turowscy [inw: 47427] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6,7,8: Ramińscy, Sobiechowie [inw: 47433] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Alfons Joachim Grzybowski [inw: 47441] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Marcjanna Grzybowska [inw: 47444] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Harasimowiczowie [inw: 47445] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Maria Iwanicka [inw: 47452] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Krystyna Drachal [inw: 47455] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Zygmunt Myszkorowski [inw: 47457] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Myszkorowscy [inw: 47458] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Stanisław Wiktor Szreniawa Rupniewski [inw: 47460] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Jan Kępa [inw: 47464] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Piotr Podurgiel [inw: 47466] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Stanisław Rutkowski [inw: 47469] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Rutkowscy [inw: 47472] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Karolina Brodzka-Stykowska [inw: 47474] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Stefan Świdzikowski [inw: 47477] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Antonina Nowakowska [inw: 47479] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Zygmunt Koperski [inw: 47481] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Jerzy Paweł Józefowicz [inw: 47482] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Witold Jordan [inw: 47484] (mat. inw.)
- Witold Roman Jordan (ID: sw.105226), 1902–1957 (r.: Aleksander i Adela Jarzyńska) × Anastazja Przybyłowska
- Anastazja Przybyłowska (ID: sw.105227), 1903–1994 (r.: Franciszek i Paulina Wojno) × Witold Roman Jordan
- rząd 6, miejsce 27: Maria Ciechanowiecka [inw: 47486] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Maria Peretjatkowicz [inw: 47487] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29,30: Ignacy Krakowski [inw: 47488] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi