Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 167.
- rząd 1, miejsce 1: Paweł Maciejewski [inw: 46449] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2,3: Jaroszyńscy Czaplińscy [inw: 46457] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Stanisław Makowski [inw: 46470] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5,6: Teofil Poraj-Typakowski [inw: 46473] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Antoni Piotrowski [inw: 46476] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Stanisław Głuszkiewicz [inw: 46477] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Bolesław Terlecki [inw: 46479] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Leontyna Hemplowa [inw: 46483] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Zamojscy [inw: 46488] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Władysław Olszewski [inw: 46497] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Antoni Zawadzki [inw: 46499] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Marja Zofja Hauzer [inw: 46503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Adolf Rogalewicz [inw: 46505] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Suk [inw: 46508] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18,19: Henryk Kleinadel [inw: 46512] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Jan Lubicz-Kozicki [inw: 46516] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Szumscy [inw: 46517] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22,23: Pole Grobowe [inw: 46520] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Wanda Langner [inw: 46521] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Monika Narzymska [inw: 46526] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Jan i Filomena Puczyńscy [inw: 46529] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Wanda Puchowiczowa [inw: 46530] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Janusz Puchowicz [inw: 46533] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Franciszek Reingruber [inw: 46536] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Myszkorowscy [inw: 46453] (mat. inw.)
- Leon Myszkorowski (ID: sw.245937), artykuł 188489 w Nekrologii 1849–1927 (r.: Zygmunt i Eleonora Sikorska) × Teofila Ołdakowska
- Teofila Ołdakowska (ID: sw.245938), artykuł 69272 w Nekrologii 1849–1934 (r.: Franciszek i Franciszka Krysiewicz) × N. Pawelski, N. Pawelski, Leon Myszkorowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Marja Łukasiewiczowa [inw: 46454] (mat. inw.)
- Maria Balukiewicz (ID: psb.16206.4), artykuł 66492 w Nekrologii ~1900–1932 (r.: Teodor i Cecylia Waga) × Juliusz Łukasiewicz
- Cecylia Julia Henryka Waga h. wł. (ID: sw.442283), ~1870–1942 (r.: Kazimierz i Maria Bajkowska) × Teodor Balukiewicz
- Juliusz Łukasiewicz (ID: psb.16206.1), bohater PSB 1892–1951 (r.: Feliks i Julia Chmielewska) × Bronisława Skrzypek, Antonina Kraszewska, Maria Balukiewicz
→ PSB: ŁUKASIEWICZ Juliusz (1892-1951) polityk, dyplomata
- rząd 2, miejsce 3: Jan Walisiewicz [inw: 46460] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Tadeusz Korab-Morawski [inw: 46461] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Bronisław Mayzel [inw: 46462] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Żurkowscy [inw: 46463] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Józef Leon Rogala-Rokicki [inw: 46467] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Zbigniew Sękowski [inw: 46468] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Antoni Gutowski [inw: 46469] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Jan Ciundziewicki [inw: 46472] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anonim [inw: 46474] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Rozalia Trzcińska [inw: 46475] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Antoni Karniewski [inw: 46478] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Agnieszka Olaszowa [inw: 46480] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Józef Pietras [inw: 46485] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Maria Kawecka [inw: 46487] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Ziemkowie [inw: 46490] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Marta Halina Gradenwicowa [inw: 46493] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Józef Izert [inw: 46495] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Jakubowscy [inw: 46500] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Andrzej Siedlanowski [inw: 46502] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Karol Biske [inw: 46504] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Tadzio Juszczakowski [inw: 46506] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Pole Grobowe [inw: 46510] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Anonim [inw: 46511] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Józef Stokłosa [inw: 46513] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Marja Dąbrowska [inw: 46519] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28,29: Pole Grobowe [inw: 46522] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Maria Bobińska [inw: 46525] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Tadeusz Tyszka [inw: 46481] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2,3: Stypułkowscy [inw: 46486] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Mielcarzewiczowie [inw: 46491] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Ryszard Motyczyński [inw: 46492] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Walenty Drużko [inw: 46496] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Franciszek Perliński [inw: 46498] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8,9: Roman Trąbczyński [inw: 46514] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Mikołaj Kielisiński [inw: 46515] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Anna Zyndram-Kosciałkowska [inw: 46518] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stefania Zyndram-Kościałkowska h. Syrokomla (ID: sw.244895), 1888–1984 (r.: Karol i ... ...) × Bohdan Dąbrowski h. Junosza
- rząd 3, miejsce 12: Anonim [inw: 46523] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Olgierd Wojciech Nałęcz-Jędrzejewski [inw: 46524] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Anna Majewska [inw: 46527] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15,16: Rokiccy [inw: 46541] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Aleksandra Gronczyńska [inw: 46551] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Pole Grobowe [inw: 46554] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Józef Gronczyński [inw: 46555] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Henryka Gronczyńska [inw: 46558] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Andrzej Siedlanowski [inw: 46560] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Zygmunt Durr [inw: 46561] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Jan Kalinowski [inw: 46563] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Henryk Opocki [inw: 46564] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Sas Klechniowscy [inw: 46565] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Zofja Witkowska [inw: 46566] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Zosia Wrońska [inw: 46567] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Wiktor Chudzyński [inw: 46568] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Mieczysław Leśniewski [inw: 46569] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Władysław Leśniewski [inw: 46570] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Helena Sokół-Kutyłowska [inw: 46531] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Julia Kamińska [inw: 46532] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Zofia Osińska [inw: 46535] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Franciszek Płocharski [inw: 46537] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Leonard Płocharski (ID: sw.754128), 1893–1970 × Jadwiga Szumska
- rząd 4, miejsce 5: Anonim [inw: 46543] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Wanda Eleonora Haubold [inw: 46546] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Michał Marciniak [inw: 46550] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stanisław Klonowski [inw: 46553] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Józef Czesław Witkowski [inw: 46556] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Bogumiła Mieczysława Bryling [inw: 46559] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Sabina Łaguna [inw: 46562] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Julia Młynarska [inw: 46574] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Tomasz Adam Samsonowicz [inw: 46576] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Bronisława Ludomira Wiehlerowa [inw: 46580] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Marcin Sałach [inw: 46585] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Adam Baranowski [inw: 46591] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Feliks Kościesza Bołsunowski [inw: 46596] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Stanisław Hirszel [inw: 46598] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Pacewiczowie [inw: 46605] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Eugenia Antoszewska [inw: 46611] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Stefan Mejer [inw: 46617] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22,23: Jan Wiśniewski [inw: 46618] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Halina Tokarska [inw: 46620] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Kotowscy [inw: 46622] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Stanisława Lisicka [inw: 46625] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Józefa Śliwonik [inw: 46630] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Michał Wasielak [inw: 46648] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Jan Kochanowski [inw: 46651] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Leopold Petz [inw: 46653] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Jerzy Jaworek [inw: 46540] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Maria Pflanc [inw: 46542] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Wieczorek [inw: 46544] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Anonim [inw: 46545] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Paulina Kapitańska [inw: 46548] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Jan Mrozowski [inw: 46552] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 46573] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Edward Gatkowski [inw: 46575] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Stefanja Bernadzikiewiczowa [inw: 46578] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Anonim [inw: 46579] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Marjan Jackowski [inw: 46581] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Anonim [inw: 46587] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Anonim [inw: 46588] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Andrzej Katana [inw: 46590] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Bronisława Antoszewska [inw: 46592] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Janina Kiersnowska [inw: 46595] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Szwanderscy [inw: 46599] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Adam Kamiński [inw: 46602] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Anonim [inw: 46606] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Janina Barcz [inw: 46607] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Stefania Juchniewicz [inw: 46610] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Maria Moszkowska [inw: 46613] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Maria Hoffman [inw: 46616] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Dąbrowscy [inw: 46619] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Domicela Suliżyńska [inw: 46621] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Franciszka Sławicka [inw: 46624] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Natalia Korporowicz [inw: 46627] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Wiesław Wroński [inw: 46629] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Andrzej Lubicz-Niezabitowski [inw: 46631] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Szamowscy [inw: 46539] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Bronisław Wacław Klemberg [inw: 46547] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Janina Duszyńska [inw: 46549] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Rafał Walentynowicz [inw: 46557] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Józefa Olszewska [inw: 46577] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Stanisław Natorff [inw: 46582] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Jan Rutkowski [inw: 46583] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Fedorowicz [inw: 46584] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Grunwaldowie [inw: 46589] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Helena Regulska [inw: 46593] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Józef Zieliński [inw: 46597] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Aleksander Sawicki [inw: 46601] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Helena Wdzieńkowska [inw: 46604] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Tadeusz Markiewicz [inw: 46609] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Teresa Śliwińska [inw: 46614] (mat. inw.)
- Teresa Balukiewicz (ID: psb.34503.6), artykuł 60975 w Nekrologii 1894–1927 (r.: Teodor i Cecylia Waga) × Stanisław Antoni Śliwiński
- Stanisław Juliusz Śliwiński (ID: psb.34503.7), ~1920–1940 (r.: Stanisław i Teresa Balukiewicz)
- Stanisław Antoni Śliwiński (ID: srodka.393), bohater PSB 1887–1959 (r.: Antoni i Rozalia Jakimek) × Teresa Balukiewicz, Zofia Smoleńska
→ PSB: ŚLIWIŃSKI Stanisław (1887-1959), sędzia Sądu Najwyższego
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Romuald Chełchowski [inw: 46628] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Waszkiewiczowie [inw: 46632] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Jerzy Wandycz [inw: 46645] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Jezry Jamiołkowski [inw: 46646] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Michał Kobyliński [inw: 46650] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Sławka Passauerówna [inw: 46657] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Janina Bogucka (Bogacka?) [inw: 46662] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Pole Grobowe [inw: 46663] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Aniela Choynowska [inw: 46664] (mat. inw.)
- Aniela Maria Święcka h. Ślepowron (ID: sw.467063), artykuł 61139 w Nekrologii 1854–1928 (r.: Antoni i Joanna Leszczyńska) × Gustaw Antoni Chojnowski h. Lubicz
- Julian Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.106.a6), 1919–1940 (r.: Tadeusz i Maria Choynowska)
- Tadeusz Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.106.probant), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1870–1945 (r.: Szymon i Katarzyna Kalkstein) × Maria Franciszka Choynowska z Łomżyńskiego h. Lubicz
- Maria Franciszka Choynowska z Łomżyńskiego h. Lubicz (ID: zi.2.106.a), 1877–1950 (r.: Gustaw i Aniela Święcka) × Tadeusz Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy)
- Jadwiga Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: psb.12568.7), 1906–1955 (r.: Tadeusz i Maria Choynowska) × Franciszek Koprowski
- Jan Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.5.116.probant), 1910–1982 (r.: Tadeusz i Maria Choynowska) × Hanna Nowotna
- Hanna Nowotna (ID: sw.111433), 1910–1991 × Jan Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy)
- Aniela Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.106.a1), 1904–1992 (r.: Tadeusz i Maria Choynowska) × Kazimierz Antoni Krasnodębski
- rząd 6, miejsce 26: Jadwiga Podbielska [inw: 46665] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Wiesław Maciej Kobyłecki [inw: 46670] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Józefa Chlipalska [inw: 46685] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Kazimiera Kowalczyk [inw: 46691] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Anonim [inw: 46694] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi