Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 151.
- rząd 1, miejsce 1,2: Augustyn Nadolny [inw. 58671] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3,4: Maria Abramowska [inw. 58675] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 58683] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Stanisław Gołąb [inw. 58684] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Szczepan Kowalski [inw. 58686] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Gadomscy [inw. 58688] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Parczewscy, Jeziorowscy [inw. 58691] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Bolesław Talago [inw. 58694] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Władysław Gustowski [inw. 58697] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Waleria Mandas [inw. 58698] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Antonina Susicka [inw. 58703] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Stanisław Kucicki [inw. 58704] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Antonina Cieślak [inw. 58708] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Olszewscy [inw. 58710] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Wincentyna Kurjata [inw. 58711] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Bronisław Antoni Brzeziński [inw. 58714] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Perwozajtysowie [inw. 58716] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 58717] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Ignacy Staszkiewicz [inw. 58721] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Leon Potulski [inw. 58722] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Kamieńscy [inw. 58724] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 58726] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Sawiccy [inw. 58727] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Bolesława Maciak [inw. 58729] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28,29: Klemens Rudziński [inw. 58730] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Dziekańscy [inw. 58741] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Maria Solecka [inw. 58744] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Natalja Leśniewska [inw. 58746] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Kamilla Bednarska [inw. 58749] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Jadwiga Janowicz - Zaborowska [inw. 58752] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Maria Sieradzka [inw. 58754] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Antoni Bronowski [inw. 58756] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Jan Szymański [inw. 58758] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Zofia Małgorzewska [inw. 58760] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Kubaccy, Kowalczykowie [inw. 58761] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anonim [inw. 58764] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Kamilla Grabowska [inw. 58765] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Julia Pawlicka [inw. 58770] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Paweł Czerepowicki [inw. 58772] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Ludwik Mrówczyński [inw. 58774] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Zygmunt Kasterski [inw. 58777] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Maria Walkowska [inw. 58779] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 58781] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 58783] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Rybiccy, Szkarawscy [inw. 58784] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Kazimierz Sosenkiewicz [inw. 58786] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Anonim [inw. 58789] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Sylwestryna Szelengowicz [inw. 58791] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Rosiakowie [inw. 58792] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Florian Kępiński [inw. 58794] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Stefanja Siwicka [inw. 58800] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Adela Domańska [inw. 58801] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28,29: Wiśniewscy [inw. 58804] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2: Marja Teodora Gajewska [inw. 58807] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Emilja Wojdak [inw. 58812] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Andrzej Adamczyk [inw. 58815] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Władysław Konrad [inw. 58817] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Stanisława Eleonora Krupińska [inw. 58821] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Witold Witalis Misiewski [inw. 58823] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Antoni Misiewski [inw. 58827] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Teodozja Ochrymowicz [inw. 58828] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 58830] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Maria Łączyńska [inw. 58831] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12,13: Zofja Wądołkowska [inw. 58832] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Anonim [inw. 58839] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Prokopowiczowie [inw. 58841] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Mikołajczewscy [inw. 58843] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Ciechanowscy [inw. 58846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Marja Staszewska [inw. 58848] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Władysław Kubicki [inw. 58850] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Marcin Dereszkiewicz [inw. 58855] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23: Julian Stasiński [inw. 58858] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Tadeusz Marian Bańkowski [inw. 58859] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 58872] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Władzia Piętka [inw. 58873] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Antonina Łomsargis [inw. 58875] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Henryk Jastrzębowski [inw. 58878] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Suchanow [inw. 58880] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Cecylja Thill [inw. 58885] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Anonim [inw. 58888] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Wanda Wróblewska [inw. 58889] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Franciszka Ogrodowska [inw. 58892] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Czesław Mucha [inw. 58893] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Feliks Sławiński [inw. 58894] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Anonim [inw. 58897] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Zofia Marchel [inw. 58898] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9,1: Franciszka Tkaczyk [inw. 58906] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Janusz Holewiński [inw. 58908] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Józefa Jasińska [inw. 58909] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Eugeniusz Dembek [inw. 58915] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Władeczek Borowski [inw. 58916] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Dolcio Dobrzański [inw. 58919] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17,18: Pole Grobowe [inw. 58923] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Antonina Zielińska [inw. 58925] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Maria Staworzyńska [inw. 58928] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21,22: Aleksandra Mikulska [inw. 58932] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Słowikowie [inw. 58933] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24,25: Andrzej Kostrzewa [inw. 58940] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26,27: Pole Grobowe [inw. 58944] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Antoni Grabowski [inw. 58945] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Stanisław Stefański [inw. 58946] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Jan Wnorowski [inw. 58949] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Antoni i Apolonja Janiccy [inw. 58951] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3,4: Julia Siedlińska [inw. 58954] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Ludwik Więcławski [inw. 58958] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Bartosikowie [inw. 58960] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Marja Bielicka [inw. 58963] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Karasińscy [inw. 58969] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Barbara Karasińska [inw. 58972] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Anonim [inw. 58976] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Zenon Wolski [inw. 58978] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Lucyna Leszczyn [inw. 58981] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Anonim [inw. 58982] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Aleksander Luft [inw. 58983] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Junosza Gałeccy [inw. 58986] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16,17: Maciej Jabczyński [inw. 58990] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Agnieszka Lewandowska [inw. 58992] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Jakubowscy [inw. 58996] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21: Ludwik Staworzyński [inw. 58999] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Tadeusz Załęski [inw. 59005] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zygmunt Julian Załęski (ID: sw.120731), poseł na Sejm PRL 1892–1966 (r.: Franciszek i Bronisława Dmochowska) × Zofia Wańkowska
- Zofia Wańkowska (ID: sw.120732), ~1900–1979 (r.: Tomasz i Marianna Siedlecka) × Zygmunt Julian Załęski
- rząd 5, miejsce 23: Leopold Giewartowski [inw. 59013] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Obuch - Woszczatyńscy [inw. 59015] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25,26: Feliks Kamiński [inw. 59018] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Sopyło [inw. 59023] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Anonim [inw. 59024] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Dąbrowscy [inw. 59026] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Kupniewscy [inw. 59030] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Antoni Staworzyński [inw. 59033] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Agnieszka Obstawska [inw. 59042] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5,6: Adam Szymborski [inw. 59045] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Jan Wolski [inw. 59051] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Stanisław Funkensztein [inw. 59053] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Zdzisław Turowski [inw. 59054] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Janina Kruszewska [inw. 59058] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Anonim [inw. 59059] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Boguslawa Dąbkowska [inw. 59060] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Augustyn Szymański [inw. 59062] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Marian Węgiełek [inw. 59066] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15,16: Zenobia Olejniczak [inw. 59068] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17,18: Łaganowscy [inw. 59074] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Józefa Centkowska [inw. 59079] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Władysława Staręga [inw. 59082] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Jan Klimontowicz [inw. 59084] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Stanisław Massalski [inw. 59085] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Kubajkowie [inw. 59087] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Alfons Barankiewicz [inw. 59088] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Janeczek Pytkowski [inw. 59091] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Anonim [inw. 59100] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Bronisław Giewartowski [inw. 59101] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Wacława Kozłowska [inw. 59102] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Stanisław Matusiewicz [inw. 59103] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi