Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 131.
- rząd 1, miejsce 1,2: Horwartowie i Pietruszkowie [inw. 58719] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Krawczenko [inw. 58731] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Alfons Józef Janiszewski [inw. 58732] (mat. inw.)
- Jan Józef Alfons Janiszewski (ID: sw.226914), artykuł 44500 w Nekrologii 1849–1911 (r.: N. i Salomea Janiszewska) × Wieńczysława Sokolnicka h. Nowina
- rząd 1, miejsce 5,6: Stanisław Wolman [inw. 58733] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Łukaszewscy [inw. 58734] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Franciszek Brzozowski [inw. 58735] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 58737] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Helena Krotkiewska [inw. 58739] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Henryk Bartoszewski [inw. 58742] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Jan Staszkiewicz [inw. 58745] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Czesława Jędrzejczyk [inw. 58750] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 58753] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Katarzyna Garlicka [inw. 58755] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Stanisława Tarnacka [inw. 58759] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17,18: Woyczyńscy i Szoberowie [inw. 58762] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Cecylja Stattlerowa [inw. 58766] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Mieczysław Ostoja-Kiedrzyński [inw. 58769] (mat. inw.)
- Henryk Kiedrzyński z Kiedrzyna h. Ostoja (ID: 10.29.36), artykuł 60584 w Nekrologii ~1880–1927 (r.: Władysław i Aniela Lipska) × Lucyna Daszewska z Pniew h. Mścigniew
- Maria Kiedrzyńska z Kiedrzyna h. Ostoja (ID: sw.95190), 1910–1968 (r.: Henryk i Lucyna Daszewska) × Lucjan Michalczyk
- Roman «Ryszard» Kiedrzyński z Kiedrzyna h. Ostoja (ID: sw.95191), uczestnik Powstania Warszawskiego 1906–1970 (r.: Henryk i Lucyna Daszewska) × Melania Abramczyk, Lucyna Guzek
- rząd 1, miejsce 21: Jadwiga Meręsińska [inw. 58775] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Lachowiczowie [inw. 58776] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Marja Dramińska [inw. 58780] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Eufrozyna Głębocka [inw. 58782] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Helena Detkens-Różańska [inw. 58787] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Stanisław Brudnicki [inw. 58795] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Anonim [inw. 58797] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Stanisław Zymler [inw. 58798] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Bolesław Kozłowski [inw. 58803] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Kucińscy [inw. 58805] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Anonim [inw. 58806] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Helena Żaguzińska [inw. 58809] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Zofia Chmielewska [inw. 58810] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Florentyna Stachiewicz [inw. 58811] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Ludwika Lewińska [inw. 58813] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Maria Saryusz Stokowska [inw. 58816] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 58819] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Franciszek Kwiatkowski [inw. 58820] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Anonim [inw. 58822] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Zofja Dramińska [inw. 58824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Władysława Zientarska [inw. 58826] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Piotr Nakonieczny [inw. 58829] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Edward Wyszomirski [inw. 58835] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Konstanty Kamiński [inw. 58838] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Konstanty Skibicki [inw. 58844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Ludwika Poznańska [inw. 58845] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Edmund Czechowski [inw. 58849] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 58852] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Wanda Wendt [inw. 58854] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Kazimierz Świątkiewicz [inw. 58867] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 58871] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Anonim [inw. 58874] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Wanda Jamiołkowska [inw. 58876] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Przemysław Bogusławski [inw. 58881] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Zofia Kobylińska [inw. 58886] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28,29: Anna Gogolewska [inw. 58890] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Chylewscy [inw. 58895] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Mieczysław Dobromęski [inw. 58901] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Antonina Nawakowska [inw. 58903] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Łempiccy [inw. 58911] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Jan Szmitkowski [inw. 58912] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6,7: Wysoccy [inw. 58914] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Franciszka Słubicka [inw. 58918] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Antoni Żytkiewicz [inw. 58922] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Wartalscy [inw. 58927] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Andrzej Maczek [inw. 58931] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Franciszka Bocheńska [inw. 58934] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Rolińscy [inw. 58938] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 58941] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Halina Łempicka [inw. 58942] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Władysława Zimmerman [inw. 58950] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 58955] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Marta Brońska [inw. 58956] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Barbara Chodorowska [inw. 58959] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Wiktorja Wisniewska [inw. 58962] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Artmanowie, Przetakiewiczowie [inw. 58965] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Anonim [inw. 58968] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Czyżewscy [inw. 58970] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Janina Sułek [inw. 58973] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Marianna Jaroszek [inw. 58975] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Henryk Szymczak [inw. 58977] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Kornelia Chełstowska [inw. 58980] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Anonim [inw. 58987] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Czesio Maciejewski [inw. 58988] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2,3: Piotr Pietrzak [inw. 58991] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Jan Adolf Morawski [inw. 58994] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Marjanna Janczewska [inw. 58995] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Stanisław Zygmunt Kuba Kostynowicz [inw. 58998] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Konstanty Kulikowski [inw. 59001] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stanisława Zofia Miracka [inw. 59002] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Anonim [inw. 59003] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Julia Hatton [inw. 59004] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Andrzej Lewandowski [inw. 59007] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Tadeusz Zając [inw. 59008] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 59010] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Janeczka Giżyńska [inw. 59011] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 59014] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Stefan Hala [inw. 59016] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Anonim [inw. 59017] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Julja Mamczycowa [inw. 59019] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Jan Bydliński [inw. 59020] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 59021] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Józef Kalinowski [inw. 59022] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Władysław Zbigniew Borysiewicz [inw. 59025] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Stefan Mściwujewski [inw. 59028] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Aleksandra Handwerger [inw. 59029] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Marja Gertruda Wawrzynkiewiczowa [inw. 59031] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Julia Konarska [inw. 59034] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Zdzisław Stypułkowski [inw. 59036] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Malanowiczowie [inw. 59037] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Wyrzykowscy [inw. 59040] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Filip Kępka [inw. 59041] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Czesław Piechociński [inw. 59046] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Modesta Hrehorowicz [inw. 59047] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4,5: Malewscy [inw. 59048] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Maria Hassa [inw. 59050] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Jan Paweł Miracki [inw. 59052] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Florentyna Jastrzębska [inw. 59055] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Zygmunt Wiehler [inw. 59061] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Jan Englicht [inw. 59065] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11,12: Jan Jaworski [inw. 59067] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13,14: Ołtarzewscy [inw. 59072] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Anonim [inw. 59076] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Piotr Truszkowski [inw. 59077] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Hania Sokołowska [inw. 59080] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18,19: Furmańczykowie [inw. 59083] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Maria Gajewicz [inw. 59092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Anonim [inw. 59094] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw. 59095] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Zofia Peretiatkowicz [inw. 59096] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Dąbrowscy [inw. 59097] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Mikołaj Malinowski [inw. 59104] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26,27: Zygmunt Pytel [inw. 59105] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28,29: Klara Szmelter [inw. 59107] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi