Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 165.
- rząd 1, miejsce 1: Zuzanna Galicka [inw. 63630] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Bieberstein - Żarnowscy [inw. 63632] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Piotr Kubecki [inw. 63635] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Bolesław Wolszczak [inw. 63636] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5,6: Pole Grobowe [inw. 63637] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Janina Ulanowska [inw. 63639] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Konstanty Starykoń Grodecki [inw. 63640] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Żurawscy [inw. 63641] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Aleksander Kazubek [inw. 63643] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Gabriel Cezary Piotrowski [inw. 63644] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Antonina Łaniewska [inw. 63646] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Anonim [inw. 63647] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 63648] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Elżbieta Kuklewicz [inw. 63650] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Błażejczyk [inw. 63651] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Władysław Zagrodzki [inw. 63653] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Jan Trzpiel [inw. 63655] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Maria Karpowicz [inw. 63656] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Kornel Dobrowolski [inw. 63658] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Władysław Morawski [inw. 63659] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Salomea Łączyńska [inw. 63660] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24,25: Maria Obojska [inw. 63662] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Włodzimierz Omelan [inw. 63664] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Kaliszewscy [inw. 63667] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw. 63669] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Mieczysław Turczyński [inw. 63671] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Aleksander Nowosielski [inw. 63672] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Bronisława Pawlikowska [inw. 63674] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Anonim [inw. 63679] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Aleksander Żukiewicz [inw. 63680] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 63681] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Helena Dobrowolska [inw. 63682] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Tadeusz Zaborowski [inw. 63684] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Anonim [inw. 63686] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Tadzio Łosik [inw. 63687] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Jan Łosik [inw. 63688] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Józefa Rudnicka [inw. 63690] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Mieczysław Trzaska [inw. 63693] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Zofia Kostrzewska [inw. 63696] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Marja Konecka [inw. 63698] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Daniel Ławryniuk [inw. 63701] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Pole Grobowe [inw. 63704] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Marja Bukowska [inw. 63705] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Katarzyna Sokołowska [inw. 63708] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Leon Sokołowski [inw. 63709] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Anonim [inw. 63714] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Amalia Peszko [inw. 63715] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Julianna Kamińska [inw. 63717] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Eugenja Ujazdowska [inw. 63720] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Zofia Rykiel [inw. 63721] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Anonim [inw. 63723] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Józef Cendrowski [inw. 63724] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Witalis Kochański [inw. 63727] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Marcjanna Morawska [inw. 63730] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63736] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Lidia Żminkowska [inw. 63683] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Figurscy [inw. 63685] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Zbyś Kowalewski [inw. 63689] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Eugenia Mirosowa [inw. 63691] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 63692] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Witold Klarkowski [inw. 63694] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Janina Purska [inw. 63695] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Joanna Potyrałło [inw. 63697] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 63699] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Janina Szczurowska [inw. 63700] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Stepanow [inw. 63702] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Jerzy Wyganowski [inw. 63703] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Jan Kicki [inw. 63706] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Młodkowscy [inw. 63707] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Stanisław Urbański [inw. 63710] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Helena Okrutnik [inw. 63711] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Henio Dyła [inw. 63712] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 63713] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Elżbieta Maria Tomczyńska [inw. 63716] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Wiktoria Tomczyńska [inw. 63718] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Wacław Zakrzewski [inw. 63719] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Józefa Kościukiewiczowa [inw. 63722] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Dutkiewiczowie [inw. 63725] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Jadwiga Czajkowska [inw. 63726] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Krzysztof Żukowski [inw. 63728] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Ludwika Strumińska [inw. 63729] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Jerzy Kożuchowski [inw. 63731] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Maliccy [inw. 63732] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Anonim [inw. 63733] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 63734] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Antoni Skwarski [inw. 63735] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Stefcio Swistak [inw. 63739] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Anonim [inw. 63741] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 63742] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Konrad Gałecki [inw. 63744] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Stanisław Policzkowski [inw. 63747] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Kazimierz Pasternak [inw. 63748] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Ryszard Pasternak [inw. 63750] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10,11: Tarnowscy [inw. 63752] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Bronisława Ulle [inw. 63754] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Wacław Walicki [inw. 63757] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Ludwik Albin Sobieraj [inw. 63759] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Irena Burlińska [inw. 63761] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Kazimierz Taborski [inw. 63763] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Edward Wołoszyn [inw. 63765] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Pole Grobowe [inw. 63767] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Joanna Malec [inw. 63768] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Józefa Gabszewicz [inw. 63775] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Grzegorz Żukowski [inw. 63776] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim [inw. 63777] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Henryk Wiśniewski [inw. 63778] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Ludwik Sobański [inw. 63781] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 63783] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Maria Pietrzykowska [inw. 63785] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Honorata Dzimiszkiewicz-Zakrzewska [inw. 63786] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Janina Witkowska [inw. 63789] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 63737] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Andrzej Cibor [inw. 63738] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Bronisława Kurowska [inw. 63740] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Paweł Miros [inw. 63743] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 63745] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Gierymscy [inw. 63746] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Jan Kowalski [inw. 63749] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Sylwester Urbański [inw. 63751] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Irena Mastek [inw. 63753] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Halina Krasnosielska [inw. 63755] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Olimpia Sulimierska [inw. 63756] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Stanisław Filipowicz [inw. 63758] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Melania Ignatowska [inw. 63760] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Anusia Godlewska [inw. 63762] (mat. inw.)
- Witold Arendarczyk (ID: sw.151774), 1923–1995 × Zofia Godlewska
- Zofia Godlewska (ID: sw.151775), 1928–2014 × Witold Arendarczyk
- rząd 5, miejsce 15: Wiktor Pachowski [inw. 63764] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Marianna Bębeniec [inw. 63766] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Bronisław Kozik [inw. 63769] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18,19: Pole Grobowe [inw. 63770] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Helena Dębicka [inw. 63771] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Anonim [inw. 63772] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Helena Młodzianowska [inw. 63773] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Jakub Rachocki [inw. 63774] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Jan Gałązka [inw. 63779] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Maria Bujek [inw. 63780] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Władysław Modrzejewski [inw. 63782] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Leokadja Marchewka [inw. 63784] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Ewa Gisges [inw. 63787] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Anonim [inw. 63788] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Zygmunt Brożyna [inw. 63790] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Romana Piotrowiczowa [inw. 63792] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Stefan Glużycki [inw. 63794] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4,5: Janina Sapkiewicz [inw. 63796] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Ludwik Breslaur [inw. 63798] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Jan Głąb [inw. 63800] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Paweł Skwarski [inw. 63801] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Władysław Korbik [inw. 63803] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Stanisław Kozłowski [inw. 63805] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Marja Chojecka [inw. 63807] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Wanda Karpińska [inw. 63809] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Ludwika Wiernicka [inw. 63810] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Józefa Dudkiewicz [inw. 63814] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Jadwiga Żołnierz - Piotrowska [inw. 63815] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Stefan Maczyński [inw. 63818] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Helena Pyś [inw. 63821] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Helena Filipowiczowa [inw. 63823] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19,2: Czerwińscy [inw. 63826] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Anonim [inw. 63828] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Anonim [inw. 63829] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Antoni Jakowczuk [inw. 63830] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Kazimiera Tur [inw. 63832] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25,26: Stefania Zarachowicz [inw. 63834] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 63836] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Ludwik Żarnowiecki [inw. 63837] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Piotr Auryga [inw. 63839] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi