Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 141.
- rząd 1, miejsce 1: Brunon Raczyński [inw. 13321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2,3: Niusia Herman [inw. 13324] (mat. inw.)
- Konstanty Skarzyński h. Bończa (ID: psb.30288.2), artykuł 85947 w Nekrologii 1854–1915 (r.: Edmund i Henryka Karczewska) × Helena Emilia Julia Herman
- Ewa Skarzyńska z Popowa h. Bończa (ID: 11.435.670), artykuł 67070 w Nekrologii 1856–1932 (r.: Edmund i Henryka Karczewska) × Edward Kossecki z Kossocic h. Rawicz
- rząd 1, miejsce 4: Tomasz I Antonina Kłosowscy [inw. 13327] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5,6: Langowscy [inw. 13330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Paweł Żurawski [inw. 13338] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Thuguttowie [inw. 13341] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Marceli Goliński [inw. 13348] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11,12: Irena Czaczka [inw. 13351] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Małgorzata Kominek [inw. 13356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Stichowie [inw. 13361] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Józef Stiche [inw. 13369] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Piotr Feliks Kaczyński [inw. 13374] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Anonim [inw. 13372] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Teresa Koch [inw. 13379] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20,21: Horoszewiczowie [inw. 13385] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Kazimierz Wrzosek [inw. 13391] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23,24: Walery Czachowski [inw. 13392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Józef Legutowski [inw. 13401] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26,27: Józef Zadęcki [inw. 13410] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Brzozowscy [inw. 13413] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,30: Stanisław Deskur [inw. 13415] (mat. inw.)
- Stanisław Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: 4.381.67), okręg warszawski Tow. Rolniczego 1818–1874 (r.: Józef i Pelagia Kossecka) × Konstancja Rapacka
- Matylda Maria Pioro h. Bończa (II) (ID: 4.381.76), artykuł 17798 w Nekrologii 1842–1876 (r.: Łukasz i Anna Rychłowska) × Henryk Wilhelm Deskur h. Góra Złotoskalista
- Henryk Wilhelm Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: 4.381.75), okręg radomski Tow. Rolniczego 1837–1903 (r.: Józef i Klementyna Jasieńska) × Matylda Maria Pioro h. Bończa (II), Bronisława Wielogłowska z Wielogłów (de Welglow) h. Starykoń
- Henryk Józef Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.9526), 1867–1941 (r.: Henryk i Matylda Pioro) × Stefania Emilia Wołowska h. Bawół
- Stefania Emilia Wołowska h. Bawół (ID: sw.9527), 1884–1968 (r.: Ignacy i Maria Jastrzębska) × Henryk Józef Deskur h. Góra Złotoskalista
- Helena Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.12131), 1915–2000 (r.: Henryk i Stefania Wołowska) × Mirosław «Majewski» Ostromęcki h. Pomian
- Anna Maria Ostromęcka h. Pomian (ID: sw.12123), 1944–2000 (r.: Mirosław i Helena Deskur) × Adam Antoni Kieniewicz h. Rawicz
- Mirosław «Majewski» Ostromęcki h. Pomian (ID: sw.12124), uczestnik Powstania Warszawskiego 1914–2000 (r.: Michał i Anna Suminska) × Helena Deskur h. Góra Złotoskalista
- rząd 1, miejsce 31: Jan Tatarkiewicz [inw. 13422] (mat. inw.)
- Jan Kazimierz Tatarkiewicz (ID: sw.118684), bohater PSB 1843–1891 (r.: Stanisław i Weronika Kamińska) × Zofia Julia Thiess
→ PSB: TATARKIEWICZ Jan (1843-1891), reżyser, aktor
- Zofia Julia Thiess (ID: sw.118685), artykuł 36437 w Nekrologii 1844–1903 (r.: Karol i Honorata Arndt) × Jan Kazimierz Tatarkiewicz
- Julia Cecylia Tatarkiewicz (ID: sw.144629), artykuł 36910 w Nekrologii 1868–1903 (r.: Jan i Zofia Thiess) × Zygmunt Antoni Grabiański h. Świeńczyc
- rząd 2, miejsce 1: Kirstowie [inw. 13337] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2,3: Jeżewscy Korybut - Daszkiewiczowie [inw. 13339] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zofia Osińska h. Wąż (ID: le.2641.1.7), artykuł 11888 w Nekrologii 1824–1861 (r.: Stanisław i Balbina Lasocka) × Antoni Daszkiewicz h. Korybut
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Gustaw Daszkiewicz h. Korybut (ID: sw.156099), artykuł 40609 w Nekrologii 1844–1907 (r.: Antoni i Zofia Osińska) × Antonina Józefa Otto-Trąmpczyńska h. Topór
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Aleksander Mikołaj Jeżewski h. Jastrzębiec (ID: 9.69.50), artykuł 45945 w Nekrologii 1842–1912 (r.: Wawrzyniec i Rozalia Frydrychiewicz) × Maria Gaszyńska z Gaszyna h. Jastrzębiec, Halina Aniela Daszkiewicz h. Korybut
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stanisław Romuald Daszkiewicz h. Korybut (ID: zi.5.12.o), artykuł 61399 w Nekrologii 1874–1928 (r.: Konrad i Antonina Daszkiewicz) × Julia Kobylińska h. Łodzia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Marja Karpińska [inw. 13353] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Józefa Kubelka [inw. 13357] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6,7: Pole Grobowe [inw. 13358] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Zofija Masiewicz [inw. 13362] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Julja Krystek [inw. 13363] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Józef Bagiński [inw. 13364] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11,12: Malinowscy [inw. 13365] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Mieczysław Bogusławski [inw. 13366] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14,15: Mirosław Kernbaum [inw. 13370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Jan Kaszewski [inw. 13371] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim - Ostrowscy - Z Bibliografii [inw. 13378] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18,19: Władysław Truskolaski [inw. 13380] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Stefania Biernacka [inw. 13383] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Jerzy Sznajder [inw. 13386] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe - Leon Rajca - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 13387] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Wojciech Kowalik [inw. 13389] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Maksymiljan Paniewski [inw. 13393] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Emilia Stokowska [inw. 13394] (mat. inw.)
- Emilia Anastazja Róża Olszewska (ID: sw.161489), artykuł 21200 w Nekrologii ~1830–1882 (r.: Franciszek i Barbara Suchodolska) × Jan Władysław Stokowski
- rząd 2, miejsce 26,27,28: Pajewscy [inw. 13397] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józefa Anna Mellerowicz (ID: sw.430894), artykuł 18363 w Nekrologii 1850–1877 (r.: Marceli i Anna Grzybowska) × Bolesław Józef Pajewski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bolesław Józef Pajewski (ID: sw.429737), artykuł 39703 w Nekrologii 1846–1906 (r.: Józef i Aleksandra Janiszewska) × Józefa Anna Mellerowicz, Karolina Wanda Irena d'Aystetten
- Kazimierz Bolesław Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: 8.495.115), artykuł 44512 w Nekrologii 1863–1911 (r.: Witold i Konstancja Pajewska)
- Julian Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: 8.495.114), ~1860–1917 (r.: Witold i Konstancja Pajewska)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Konstancja Pajewska (ID: 8.495.112), artykuł 52164 w Nekrologii ~1840–1919 × Witold Jaroszyński z Jaroszynki h. wł.
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Stefania Dębska [inw. 13402] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Jadwiga Teresa Dębska-Ciszewska [inw. 13404] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Brulikowscy [inw. 13408] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Helena Wichlińska [inw. 13375] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Jan Drahol [inw. 13376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Olexowie [inw. 13381] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Kobylańscy [inw. 13382] (mat. inw.)
- Franciszek Dionizy Jan Kobylański h. Lubicz (ID: sw.22064), urzędnik Królestwa Polskiego 1822–1890 (r.: Faustyn i Prakseda Krąkowska) × Helena Justyna Marta Iwaszkiewicz
- Helena Justyna Marta Iwaszkiewicz (ID: sw.22837), artykuł 38618 w Nekrologii 1838–1905 (r.: Justyn i Maria Zrazowska) × Franciszek Dionizy Jan Kobylański h. Lubicz
- rząd 3, miejsce 5: Franciszek K. Swiatłowski [inw. 13411] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6,7: Krasuscy [inw. 13417] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Franciszek Węgleński [inw. 13425] (mat. inw.)
- Franciszek Węgleński h. Szreniawa (ID: le.4008.2.6), okręg hrubieszowski Tow. Rolniczego 1809–1881 (r.: Wincenty i Anna Wyszyńska) × Anna Suffczyńska h. Szeliga
- rząd 3, miejsce 9: Badowscy [inw. 13429] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ludwik Wojciech Badowski (ID: sw.726815), artykuł 49749 w Nekrologii ~1860–1916 (r.: Fabian i Anna Niwińska) × Władysława Aniela Cybulska
- rząd 3, miejsce 10: Kępińscy [inw. 13439] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Janusz Pudykiewicz [inw. 13449] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Marian Matulewicz [inw. 13469] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anna Buttlar [inw. 13457] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14,15: Barczykowscy [inw. 13474] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Anonim - Teodor Szabłowski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 13484] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Walerja Lubkiewicz [inw. 13491] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Roman Gebarski [inw. 13505] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19,20: Eugenija Sławianowska [inw. 13516] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21,22: Nowiccy [inw. 13535] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Mikołaj Długoborski [inw. 13544] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Józefa Nowicka [inw. 13598] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Ryszkiewiczowie [inw. 13613] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Karolina Dobrzańska [inw. 13622] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Jan Tadeusz Słonimski [inw. 13629] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28,29: Budnowie [inw. 13641] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Kazimierz Budny z Budnego h. Jastrzębiec (ID: 2.604.62), bohater Wiki 1863–1938 (r.: Teofil i Józefa Lesiewska) × Marianna Zuzanna Charzyńska h. Szeliga
- Marianna Zuzanna Charzyńska h. Szeliga (ID: sw.30239), 1872–1952 (r.: Antoni i Józefa Szlubowska) × Kazimierz Budny z Budnego h. Jastrzębiec
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Mieczysław Budny z Budnego h. Jastrzębiec (ID: sw.19505), 1899–1993 (r.: Kazimierz i Marianna Charzyńska) × Aniela Szułdrzyńska
- Kazimierz Budny z Budnego h. Jastrzębiec (ID: sw.30242), 1940–1995 (r.: Mieczysław i Aniela Szułdrzyńska) × Urszula Szajbel
- Aniela Szułdrzyńska (ID: sw.19504), 1908–2008 (r.: Tadeusz i Wanda Zakrzewska) × Mieczysław Budny z Budnego h. Jastrzębiec
- rząd 3, miejsce 30: Biszoff [inw. 13662] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Salomea Stawnicka [inw. 13384] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Sabina Kosminska [inw. 13388] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Tekla Juncker [inw. 13390] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4,5: Antonina Brykner [inw. 13395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Pole Grobowe- Jan Hirszenfeld - Z Bibliografii [inw. 13396] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Magdalena Niedzielska [inw. 13399] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Kuligowscy [inw. 13403] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Michaś Arzt [inw. 13406] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 13407] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Józef Gierman [inw. 13412] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Duchnowscy [inw. 13416] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Władysław Kowalski [inw. 13420] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Roman Stefański [inw. 13421] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15,16: Franciszek Rączyński [inw. 13428] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Józef Kopania [inw. 13430] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Władysław Lipowski [inw. 13434] (mat. inw.)
- Władysław Lipowski z Lipowca h. Ciołek (ID: sw.929993), artykuł 33075 w Nekrologii ~1840–1899 (r.: Ludwik i Florentyna Dobiecka) × Prakseda Maleszewska
- Hipolit Kasjan Lipowski z Lipowca h. Ciołek (ID: 14.420.83), artykuł 44733 w Nekrologii ~1840–1911 (r.: Ludwik i Florentyna Dobiecka)
- rząd 4, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 13435] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Ludwik Sindelar [inw. 13444] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Franciszka Sosnowska [inw. 13447] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Władysława Kamieńska [inw. 13450] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23,24: Anonim - Jan Kleczkowski - Z Bibliografii [inw. 13451] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Regina Kwiatkowska [inw. 13453] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Kozłowscy [inw. 13456] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Karolina Wszelaka [inw. 13458] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Juljan Mystkowski [inw. 13461] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Małagowscy [inw. 13464] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Więckowscy [inw. 13466] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Maurycy Józef Gucewicz [inw. 13398] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Anna Doberska [inw. 13405] (mat. inw.)
- Anna Trzeciecka (ID: sw.364048), artykuł 42435 w Nekrologii ~1840–1909 (r.: Józef i Józefa Paprocka) × Władysław Doberski h. Gryf
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3,4,5: Gawrońscy I Stępkowscy [inw. 13409] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Janusz Rosada [inw. 13414] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7,8: Bieńkowscy [inw. 13419] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Wilhelm Buttlar [inw. 13424] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Wojciech Stanisław Borzobohaty [inw. 13427] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Antonina Liniewicz [inw. 13433] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Ludwik Raszek [inw. 13437] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13,14: Ligęza-Niewiarowscy [inw. 13445] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Bolesław Chojnacki [inw. 13454] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Józef Zawadzki [inw. 13460] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Antoni Szypowski [inw. 13463] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Władysław Krokowski [inw. 13475] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19,20: Stefan Stypułkowski [inw. 13478] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21,22: Aniela Sienicka [inw. 13481] (mat. inw.)
- Aniela Czapalska (ID: sw.166563), artykuł 16805 w Nekrologii ~1810–1874 (r.: Bernard i Helena Skibińska) × Cyprian Michał Sienicki h. Krzywda
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Daniela Julianna Pestkowska (ID: sw.967452), artykuł 70148 w Nekrologii 1852–1935 (r.: Maksymilian i Joanna Kontowski) × Marceli Wojciech Sienicki h. Krzywda
- rząd 5, miejsce 23: Józef Kamiński [inw. 13494] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Irena Pieńkowska [inw. 13497] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Zbigniew Jaworski [inw. 13499] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Bronisława Hoenowa [inw. 13503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Marcyanna Koboska [inw. 13507] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28,29: Sieńczewscy [inw. 13513] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30,31: Paweł Wóycicki [inw. 13518] (mat. inw.)
- Paweł Wójcicki (ID: n.76331), artykuł 76331 w Nekrologii 1842–1890 × Aniela Horodyńska z Horodnian h. Korczak
- Aniela Horodyńska z Horodnian h. Korczak (ID: sw.1011249), artykuł 50700 w Nekrologii ~1850–1917 (r.: Karol i Józefa Przygodzka) × Paweł Wójcicki
- Władysław Wójcicki (ID: sw.48690), artykuł 50840 w Nekrologii 1878–1917 (r.: Paweł i Aniela Horodyńska) × Ludwika Reklewska de Rekle h. Gozdawa
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ludwika Reklewska de Rekle h. Gozdawa (ID: sw.48689), ~1880–1965 (r.: Jan i Konstancja Horoch) × Władysław Wójcicki
- Stanisław «Wojecki» Wójcicki (ID: zi.7.19.a3a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1910–1983 (r.: Władysław i Ludwika Reklewska) × Zofia Iwanicka h. wł.
- Zofia Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a3), 1910–2001 (r.: Witold i Maria Orsetti) × Stanisław «Wojecki» Wójcicki
- rząd 6, miejsce 1,2,3: Tischlerowie, Peukerowie [inw. 13423] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Adela Marta Tyschler (ID: sw.161672), artykuł 27837 w Nekrologii 1849–1892 (r.: Antoni i Julia Arabska) × Albert Peuker
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Albert Peuker (ID: sw.161671), artykuł 176695 w Nekrologii ~1840–1921 (r.: Franciszek i Anna Tugeman) × Adela Marta Tyschler
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Jan Kaliciński [inw. 13426] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Fukowie [inw. 13432] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 13442] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7,8: Izajewiczowie I Dobrzańscy [inw. 13446] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Józef Nowicki [inw. 13452] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10,11: Czerwińscy [inw. 13459] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12,13: Edmund Dylewski [inw. 13467] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Anonim [inw. 13473] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15,16: Jan Miszewski [inw. 13479] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17,18: Ludwik Rubach [inw. 13483] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19,20: Pogodzińscy [inw. 13489] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Eugeniusz Mikołajczyk [inw. 13495] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Romuald Jan Sieńczewski [inw. 13498] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24,25: Józef Monkiewicz [inw. 13506] (mat. inw.)
- Józef Monkiewicz h. Lubicz (ID: sw.3733), artykuł 37993 w Nekrologii ~1830–1904 (r.: Tadeusz i Izabela Suchodolska) × Zofia Szadurska z Szadurek h. Ciołek
- Rozalia Monkiewicz h. Lubicz (ID: sw.64451), artykuł 146914 w Nekrologii 1880–1906 (r.: Józef i Zofia Szadurska) × Jan Mohl h. Ropuchy
- Zofia Szadurska z Szadurek h. Ciołek (ID: sw.3732), artykuł 57277 w Nekrologii ~1850–1924 (r.: Wiktor i Teresa Mohl) × Józef Monkiewicz h. Lubicz
- Fryderyk Marian Jurewicz h. Lubicz (ID: 9.147.195), bohater PSB 1871–1929 (r.: Mieczysław i Róża Rossi) × Zofia Teodora Józefa Monkiewicz h. Lubicz, N. Mazurkiewicz
→ PSB: JURJEWICZ Fryderyk (1871-1929) hodowca koni
- Felicja Maria Mohl h. Ropuchy (ID: sw.64421), 1902–1977 (r.: Stanisław i Maria Oskierka) × Kazimierz Pożaryski h. Bełty
- Kazimierz Pożaryski h. Bełty (ID: sw.64422), 1893–1980 × Felicja Maria Mohl h. Ropuchy
- rząd 6, miejsce 26: Franciszek Kozakowski [inw. 13514] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Szczepańscy [inw. 13519] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Izabella Czarnowska [inw. 13520] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Anonim [inw. 13521] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30,31: Sonenbergowie [inw. 13524] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi