Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 169.
- rząd 1, miejsce 1: Anna Grochowska [inw. 17312] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Józef Piątek [inw. 17315] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Domaniewscy [inw. 17327] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Paczewscy [inw. 17330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Wojciechowscy [inw. 17331] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Franciszek Witkowski [inw. 17335] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Janina Godlewska [inw. 17338] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Eugenia Durst [inw. 17341] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Józef Rudnicki [inw. 17348] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Antoni Antoszewski [inw. 17350] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Kazimierz Piskiewicz [inw. 17356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Joseph Borchardt [inw. 17373] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Jacewiczowie [inw. 17374] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Józef Lewandowski [inw. 17376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Władysław Kuczyński [inw. 17378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim [inw. 17379] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Wiktor Adam Sankowski [inw. 17381] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Esserowie [inw. 17382] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Anonim [inw. 17384] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Frańo Petko [inw. 17387] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Emilia Radyx [inw. 17392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Władysław Radyx (ID: sw.347470), artykuł 78225 w Nekrologii ~1850–1927 × Antonina Kozerska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Zofia Polegaj - Biskupska [inw. 17396] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Maria Sawicka [inw. 17399] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Maria Seguin [inw. 17404] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Waldemar Wiśniewski [inw. 17410] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Helena Kalicka [inw. 17417] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Kazimierz Busiakiewicz [inw. 17420] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Łukasz Busiakiewicz [inw. 17423] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Borowiczowie [inw. 17429] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Anielcia Busiakiewicz [inw. 17434] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Ignacy Białecki [inw. 17328] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Piotr Sujecki [inw. 17332] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Krupińscy [inw. 17334] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Władysław Listwan [inw. 17336] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Maryja Dunin [inw. 17339] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Julianna Szanser [inw. 17342] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Feliks Zienkowicz [inw. 17344] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Bolesław Domaniewski [inw. 17353] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Matylda Piórczyńska [inw. 17357] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Marja Lewandowska [inw. 17361] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anonim [inw. 17363] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Janina Zaczkowa [inw. 17368] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13,14: Brzescy [inw. 17372] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Leopold Januszewski [inw. 17385] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Teona Stawecka [inw. 17390] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Józef Grygowicz [inw. 17397] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Eugeniusz Michalski [inw. 17401] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Szyszkowscy [inw. 17403] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Teofila Szyszkowska [inw. 17406] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Józefa Geede [inw. 17408] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 17412] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Feliksa Jerzyńska [inw. 17414] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Władysław Kruszewski [inw. 17419] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Konstanty Mackiewicz [inw. 17421] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Sosińscy [inw. 17424] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Anna Jeżyńska [inw. 17430] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Piotr Bełżecki [inw. 17444] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Antoni Wałecki [inw. 17449] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Telesfor Duszyński [inw. 17463] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2: Kazimierz Rabiński [inw. 17347] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3,4: Juljanna Ettmajer [inw. 17352] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Zygmunt Siedlecki [inw. 17367] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Ludwik Henneberg [inw. 17369] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Franciszek Leszczyński [inw. 17370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Tekla Anna Obrąpalska [inw. 17375] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Bajerowie [inw. 17388] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Seweryna Fronk [inw. 17393] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Maria Myślińska [inw. 17395] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Antoni Burszewski [inw. 17398] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Zbigniew Rosłan [inw. 17405] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Gieniuś Ryszard Mizerski [inw. 17407] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim [inw. 17411] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Władysław Mickiewicz [inw. 17415] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Andrzej Malinowski [inw. 17425] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Adolf Furs [inw. 17431] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Maria Szydłowska [inw. 17433] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Tyscy [inw. 17435] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Irena Purzycka [inw. 17440] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Marja Ludwiniak [inw. 17446] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Stanisław Ryszard Prokopiński [inw. 17452] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Feliksa Sokołowska [inw. 17456] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Antonina Klimczak [inw. 17460] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Nowiccy [inw. 17462] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Stanisław Leśniak [inw. 17464] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Bronisław Wilhelm-Morski [inw. 17467] (mat. inw.)
- Józefa Korwin-Gosiewska z Gosi h. Ślepowron (ID: sw.124872), artykuł 36290 w Nekrologii ~1830–1902 (r.: Józef i Franciszka Wolmer) × N. Sobolewski
- rząd 3, miejsce 30: Ludwika Służewska [inw. 17477] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Marya Podgórska [inw. 17389] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 17400] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Tomasz Pokrzywnicki [inw. 17402] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Jan Maliszewski [inw. 17418] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Aleksandra Sporzyńska [inw. 17427] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Wiktorja Gaczeńska [inw. 17438] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Witold Czeszejko - Sochacki [inw. 17445] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 17453] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Adolfina Żejma [inw. 17455] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Zofia Łuszczyna [inw. 17461] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zdziś Głowacki [inw. 17465] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Franciszek Głowacki [inw. 17478] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Konstanty Kurczewski [inw. 17490] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim [inw. 17509] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Wojewódzcy [inw. 17511] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Rudolf Straszewski [inw. 17524] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Anonim [inw. 17528] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Jabłonowscy [inw. 17529] (mat. inw.)
- Helena Wojna-Ośniałowska h. Trąby (ID: 8.191.124), artykuł 73448 w Nekrologii 1867–1938 (r.: Marian i Maria Jasieńska) × Władysław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (I - Turzyna)
- Władysław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (I - Turzyna) (ID: 8.191.123), bohater PSB 1865–1956 (r.: Julian i Maria Woroniecka) × Helena Wojna-Ośniałowska h. Trąby
→ PSB: JABŁONOWSKI Władysław (1865-1956) krytyk literacki, polityk
- Władysław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (I - Turzyna) (ID: sw.649682), 1898–1963 (r.: Władysław i Helena Ośniałowska) × Zofia Summer-Brason
- Krzysztof Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (I - Turzyna) (ID: sw.649686), 1930–1980 (r.: Władysław i Zofia Summer-Brason)
- rząd 4, miejsce 20: Emilia Jabłonowska [inw. 17536] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Stanisław Wiśniewski [inw. 17540] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Władysław Kierzkowski [inw. 17545] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Marianna Pawłowska [inw. 17554] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Jastrzębscy [inw. 17557] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Anna Wiśniewska [inw. 17562] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26,27: Zbigniew Gliński [inw. 17580] (mat. inw.)
- Zbigniew Gliński (ID: n.29809), artykuł 29809 w Nekrologii ~1890–1895 (r.: Ludwik i Celina Raczyńska)
- Adam Wincenty Aleksander Gliński (ID: sw.248508), artykuł 30298 w Nekrologii ~1840–1896 (r.: Prot i Katarzyna Stachurska) × Hipolita Elżbieta Nepomucena Golcz h. wł.
- Hipolita Elżbieta Nepomucena Golcz h. wł. (ID: sw.248509), artykuł 40832 w Nekrologii ~1840–1907 (r.: Hipolit i Julianna Kobierzycka) × Adam Wincenty Aleksander Gliński
- Ludwik Gliński (ID: sw.248510), artykuł 59175 w Nekrologii ~1870–1926 (r.: Adam i Hipolita Golcz) × Celina Barbara Raczyńska
- Anna Justyna Kłossowska h. Rola (ID: sw.248515), artykuł 64792 w Nekrologii 1837–1931 (r.: Adam i Klotylda Czaplicka) × Dionizy Euzebiusz Antoni Raczyński
- Helena Raczyńska (ID: sw.955063), artykuł 74687 w Nekrologii ~1870–1939 (r.: Dionizy i Anna Kłossowska)
- Celina Barbara Raczyńska (ID: sw.248513), ~1870–1952 (r.: Dionizy i Anna Kłossowska) × Ludwik Gliński
- Juliusz Boski h. Jasieńczyk (ID: psb.10720.6), 1916–1988 (r.: Zdzisław i Helena Boska) × Krystyna Kamieniecka h. Pilawa
- Krystyna Kamieniecka h. Pilawa (ID: psb.10720.5), 1916–2004 (r.: Witold i Jadwiga Stempkowska) × Juliusz Boski h. Jasieńczyk
- rząd 4, miejsce 28: Paproccy [inw. 17590] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Witoldek Gąsiorowski [inw. 17602] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Janina Jedynak [inw. 17611] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Wandalin Laskowski [inw. 17615] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Nowakowscy [inw. 17416] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Krzysia Słotwińska [inw. 17422] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Kazimierz Gonet [inw. 17426] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Wilhelm Gottszalk [inw. 17432] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Rossignolowie [inw. 17437] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Miecio Dąbrowski [inw. 17442] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw. 17447] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8,9: Marcin Bednarski [inw. 17451] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10,11: Tadeusz Kłosowski [inw. 17458] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Kasylda Białecka [inw. 17459] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Anna Mieczkowska [inw. 17469] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Gustaw Lichtenberg [inw. 17471] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Helena Anuszewska [inw. 17474] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Aleksander Kwiatkowski [inw. 17476] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Franciszek Ksaw. Sobestyański [inw. 17480] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Aurelia Porzycka [inw. 17483] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Stefan Ołdak [inw. 17487] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Anonim [inw. 17489] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Myszkowscy [inw. 17492] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Wiktoria Madejska [inw. 17499] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Maksymiljan Bakiera [inw. 17506] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24,25: Kornowiczowie [inw. 17512] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Anonim [inw. 17517] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Leon Marszałek [inw. 17518] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Markowscy [inw. 17523] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Kazimierz Mierzejewski [inw. 17544] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Marja Kuszell [inw. 17548] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 17439] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Klotylda Buszczykowska [inw. 17441] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Walerjan Kitzner [inw. 17448] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Michalina Moszczyńska [inw. 17457] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Wolscy [inw. 17466] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Józef Kempiński [inw. 17470] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Marian Sankowski [inw. 17475] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: August Lichtenberg [inw. 17479] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Józef Cichowski [inw. 17482] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Kazimiera Nowak [inw. 17485] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Wincenty Forkasiewicz [inw. 17491] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Mieczysław Wołosz [inw. 17495] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Michał Krajewski [inw. 17504] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Anonim [inw. 17507] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Maria Krysińska [inw. 17513] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Paweł Eljaszewicz [inw. 17519] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17,18: Pierzchlewiczowie [inw. 17525] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Blochowie [inw. 17533] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20,21: Jakowiczowie [inw. 17537] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22,23: Szpotańscy [inw. 17539] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Krystyna Markiewicz [inw. 17541] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Anonim [inw. 17547] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Waleria Krzyżanowska [inw. 17549] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Zofia Kociatkiewicz [inw. 17553] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Bożenna Bielewicz [inw. 17555] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Marian Lubicz - Żochowski [inw. 17559] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Anonim [inw. 17561] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi