Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 158.
- rząd 1, miejsce 1: Julja Żołędzka [inw. 22674] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Antoni Jabroński [inw. 22675] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Ksawery Miłobędzki [inw. 22677] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Kazimierz Szyrma [inw. 22681] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Janina Duda [inw. 22683] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Ewa Barkowska [inw. 22684] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Zdzisław Andrzej Prawdzic Sękowski [inw. 22686] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Jan Szczepański [inw. 22687] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Dynowscy [inw. 22688] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Jan Rzadkowski [inw. 22689] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Stanisław Buszewski [inw. 22691] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Eugeniusz Balasiński [inw. 22692] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15,16,17: Pfeilstecherowie I Niszkiewiczowie [inw. 22696] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Bolesław Chrościcki [inw. 22700] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 22702] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Antoni Kaliński [inw. 22703] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Mieczysław Ryszard Nirosz [inw. 22704] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Jan Kuliszewski [inw. 22706] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Rudolf Winiarz [inw. 22707] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Jadwiga Nowakowska [inw. 22708] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Eugenia Kirszenszteinow Wambuttowa [inw. 22709] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 22710] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Feliks Malinowski [inw. 22711] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Franciszek Lesiewski [inw. 22712] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Zajączkowscy [inw. 22713] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30,31: Pole Grobowe [inw. 22714] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Józef Wiśniewski [inw. 22715] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Henryk Leszczyc Falęcki [inw. 22716] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Kazimierz Żółtowski [inw. 22718] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 22719] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5,6: Pietrzykowie [inw. 22720] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Julija Sliwińska [inw. 22722] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Józef Stefanowicz [inw. 22723] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Gustaw Gebhard [inw. 22725] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Franciszek Żochowski [inw. 22728] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Wojciech Chmielewski [inw. 22730] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12,13: Szreniawa Bierkowscy [inw. 22731] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Józef Miałan [inw. 22733] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Maria Kossowska [inw. 22734] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Biernaccy [inw. 22736] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Andzia Zajko-Fuki [inw. 22738] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18,19: Anonim [inw. 22739] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Opałkowie [inw. 22742] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Janina Korzybska [inw. 22743] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Anonim [inw. 22744] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Bogusław Wolski [inw. 22745] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Jan Bereźnicki [inw. 22746] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25,26: Zofia Wambutt [inw. 22747] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Leon Zylber [inw. 22748] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Czesław Dąbrowski [inw. 22749] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Wacław Wołowiec [inw. 22750] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Kościuk , Mroczkowska [inw. 22751] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Anonim [inw. 22752] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Julia Butrymowa [inw. 22753] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Władysław Chęciński [inw. 22754] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Cecylia Walewska [inw. 22755] (mat. inw.)
- Stanisław Adam Marek Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.3144), artykuł 60688 w Nekrologii 1853–1927 (r.: Stefan i Marianna Łaszewska) × Cecylia Wiktoria Zaleska h. Lubicz
- Cecylia Wiktoria Zaleska h. Lubicz (ID: sw.856603), bohater Czy wiesz kto to jest 1859–1940 (r.: Józefat i Wanda Egger) × Stanisław Adam Marek Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna)
- rząd 3, miejsce 4: Andrzej Maliszewski [inw. 22759] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Helena Święcka [inw. 22760] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Józef Kozakiewicz [inw. 22761] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Leopold Baraban [inw. 22762] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 22763] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Stanisław Wiśniewski [inw. 22764] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Jan Kuszpyt [inw. 22765] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Józio Turski [inw. 22766] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Marta Derczyńska [inw. 22767] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Miłosław Burzyński [inw. 22768] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Jan Zbiegień [inw. 22769] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Jadwiga Kowalska [inw. 22770] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Władysław Jeżykowski [inw. 22771] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Maria Sączewska [inw. 22772] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Wanda Solecka [inw. 22773] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Waleria Kless [inw. 22774] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Antoni Włodzimierz Godlewski [inw. 22775] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Anonim [inw. 22776] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Jan Bader [inw. 22777] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24,25: Kazimierz Augustyniak [inw. 22778] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Alfons Kiełczewski [inw. 22780] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Berentowie [inw. 22782] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Chełmińscy I Budzyńscy [inw. 22783] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29,30: Nowakowscy [inw. 22787] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Stanisław Bartłomiej Prokopowicz [inw. 22779] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Konstanty Kicki [inw. 22781] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Ludwik Galasiński [inw. 22784] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Insinscy [inw. 22785] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Jan Marcioch [inw. 22786] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Ninka Kopczyńska [inw. 22788] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Emilja Kirchner [inw. 22789] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Tomasz Muszałowski [inw. 22790] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Julja Gebhardt [inw. 22791] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Pole Grobowe-Anonim [inw. 22792] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Marja Rybałtowska [inw. 22793] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Róża Brzozowska [inw. 22794] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Wacław Filipowicz [inw. 22796] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Zofja Prechnerowa [inw. 22797] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Karol Zachara [inw. 22800] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Jurkowscy [inw. 22803] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Ignacy Neumark [inw. 22805] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Wawrzyniec Kędzierski [inw. 22807] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 22808] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Aleksander Waskiewicz [inw. 22810] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22,23: Antoni Beill [inw. 22813] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24,25: Józef Górski [inw. 22815] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Anna Ilczuk [inw. 22817] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27,28: Walercia Malewska [inw. 22821] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Anonim [inw. 22823] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Julian Rutkowski [inw. 22826] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Romańscy [inw. 22795] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Zofia Parfiniewicz [inw. 22798] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Wincenty Łapkowski [inw. 22799] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Józef Nepilly [inw. 22801] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Bogdańscy [inw. 22802] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Ryszard Kierzkowski [inw. 22804] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Grzeszkiewiczowie [inw. 22806] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 22809] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Antoni Jabłoński [inw. 22811] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Jadwiga Przymanowska [inw. 22812] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Maria Pniaczkowa [inw. 22814] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Łazarscy I Łoyko-Grębowscy [inw. 22816] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Irena Woźniak [inw. 22818] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 22819] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Olszewscy [inw. 22820] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Zenon Jan Leber [inw. 22822] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Antonina Makowiecka [inw. 22824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Anna Kuźmińska [inw. 22825] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Henryk Damski [inw. 22827] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Anonim [inw. 22828] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22,23: Jan Gurbski [inw. 22830] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Wacław Grabiański [inw. 22832] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Jan Harusewicz [inw. 22834] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Wolscy [inw. 22836] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Stanisław Stefanowicz [inw. 22837] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Anonim [inw. 22839] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Adolf Kagiel [inw. 22851] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Faustyna Zawadzka [inw. 22854] (mat. inw.)
- Tomasz Służewski (ID: sw.64514), 1968– (r.: Wojciech i Krystyna Wolińska)
- Faustyna Wilamowska (ID: sw.64502), artykuł 127737 w Nekrologii ~1810–1894 (r.: Felicjan i Felicjanna Jankowska) × Regis Zawadzki
- Waleria Zawadzka (ID: sw.13549), artykuł 65520 w Nekrologii 1854–1931 (r.: Regis i Faustyna Wilamowska) × Tadeusz Wyleżyński h. Trzaska, Józef Bujnicki
- Konstancja Izabela Wyleżyńska h. Trzaska (ID: sw.13550), 1870–1944 (r.: Tadeusz i Waleria Zawadzka) × Mikołaj Pieńkowski, Władysław Grabowski
- Janina Pieńkowska (ID: sw.13552), 1909–1992 (r.: Władysław i Konstancja Wyleżyńska) × Jan Woliński h. Grabie
- rząd 6, miejsce 1: Antonina Lewandowska [inw. 22829] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Eugenijusz Markowski [inw. 22831] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Bronisław Ciziel [inw. 22833] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Anonim [inw. 22835] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5,6: Jaworscy [inw. 22838] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7,8: Pole Grobowe [inw. 22840] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9,10: Górscy, De Lippa [inw. 22841] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Edward Jakomulski [inw. 22842] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Boczkowski [inw. 22843] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Borsuk [inw. 22844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Piotr Gołod [inw. 22845] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 22846] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Piekaczowie [inw. 22847] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Władysław Szewczyński [inw. 22848] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Lewandowscy [inw. 22849] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 22850] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22: Maria Milewska [inw. 22852] (mat. inw.)
- Maria Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177761), artykuł 63076 w Nekrologii 1906–1929 (r.: Antoni i Helena Włodek)
- Helena Emilia Włodek h. Prawdzic (ID: zi.6.67.a7a), 1877–1942 (r.: Władysław i Maria Ślaska) × Antoni Marian Witalis Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- Antoni Marian Witalis Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: zi.6.67.a7), 1867–1945 (r.: Józef i Katarzyna Łebkowska) × Helena Emilia Włodek h. Prawdzic
- Jerzy Dąbrowski (ID: sw.180041), 1909–1957 (r.: Roman i Stefania Moszyńska) × Jadwiga Janina Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- Maria Krystyna Krzywkowska (ID: sw.180045), 1912–1961 (r.: Cyprian i Klementyna Buterlewicz) × Szymon Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- Maria Ludwika Olszewska (ID: sw.180017), 1898–1971 × Józef Antoni Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- Helena Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177762), 1908–1987 (r.: Antoni i Helena Włodek)
- Jadwiga Janina Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177763), 1909–1987 (r.: Antoni i Helena Włodek) × Jerzy Dąbrowski
- Józef Antoni Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177758), 1898–1990 (r.: Antoni i Helena Włodek) × Maria Ludwika Olszewska
- Antoni Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177760), 1904–1997 (r.: Antoni i Helena Włodek) × Martyna Rogozińska
- Szymon Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177764), kapitan PSP-RAF 1910–1998 (r.: Antoni i Helena Włodek) × Elżbieta Głowacka, Maria Krystyna Krzywkowska
- Martyna Rogozińska (ID: sw.180035), 1911–2003 × Antoni Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- rząd 6, miejsce 23: Ignacy Szramkowski [inw. 22855] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24,25: Wilimczykowie [inw. 22856] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Karyłowscy [inw. 22860] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Michał Nowina Sroczyński [inw. 22863] (mat. inw.)
- Michał Stefan Sroczyński h. Nowina (ID: psb.31274.18), bohater PSB 1878–1929 (r.: Bronisław i Izabela Bielecka) × Irena Stanisława Fedorowicz-Jackowska
→ PSB: SROCZYŃSKI Michał Stefan (1878-1929) przemysłowiec naftowy
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Anna Sroczyńska h. Nowina (ID: psb.31269.8), 1953–1953 (r.: Roman i Zofia Kaniewska)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Irena Stanisława Fedorowicz-Jackowska (ID: psb.31275.4), ~1880–1967 (r.: Mikołaj i ... ...) × Michał Stefan Sroczyński h. Nowina
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Bogumił Filipecki [inw. 22870] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Olga Bruszewska [inw. 22873] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Feliks Brzęskwiński [inw. 22878] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi