Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Tadeusz ks. Ogiński h. Oginiec, bohater PSB 1693-1736
&1721 Anna ks. Wiśniowiecka h. Korybut 1695-1732 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz ?1700-1761
&1736 Magdalena Antonina Szembek ze Słupowa h. wł. ?1720-1744 |
|
|
|
|
|
Kazimiera ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Michał Ogiński 3.662.313) ?1730- |
|
|
Michał Kazimierz ks. Ogiński h. Oginiec, bohater PSB 1728-1800 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Ludwika Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1728-1832 |
|
|
Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), marszałek regionalny Konfederacji Targowickiej 1735-1806 |
|
|
Jerzy Michał hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1753-1792
&1784 Tekla ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1765- |
|
|
Barbara Teresa Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Michał Ogiński 3.662.313) ?1740-1792 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petronela Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1760- |
|
|
Hieronim HIeronim Jerzy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1780- |
|
|
Cecylia hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii ca 1783-1861 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mateusz Michał Franciszek Sadowski h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1783-1848
&1817 Kunegunda Wituska h. Gozdawa ca 1800-1860 |
|
|
Cyryl Józef Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1800- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadeusz Wojciech Sadowski h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1830-1906 |
|
|
Helena Alberta Sadowska h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1834- |
|
|
Adolf Stawowski h. Jelita, okręg wieluński Tow. Rolniczego ?1830- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronisław Sadowski h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) ?1850- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi